یکشنبه , 7 آذر 1400 - 6:28 بعد از ظهر

اتمام‌ اصلاح سیستم گرمایشی مدارس کرمانشاه در گرو 20 میلیارد تومان اعتبار

اتمام‌ اصلاح سیستم گرمایشی مدارس کرمانشاه در گرو 20 میلیارد تومان اعتبار

ایسنا/کرمانشاه مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان کرمانشاه گفت: اتمام کار اصلاح سیستم گرمایشی مدارس استان به 20 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

مرزبان نظری در گفت و گو با ایسنا، با بیان اینکه تنها کار اصلاح سیستم گرمایشی 440 کلاس درس استان باقی مانده، گفت: کار اصلاح سیستم گرمایشی این کلاس‌های درس که عمدتا کانکسی بوده و در مناطق روستایی و عشایری استان قرار دارند، در دست اجرا است.

نظری اضافه کرد: اتمام کار اصلاح سیستم گرمایشی مدارس استان به 20 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد و در صورت تامین اعتبار کار ایمن سازی سیستم گرمایشی مدارس استان ظرف حدود شش ماه به اتمام خواهد رسید.

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان کرمانشاه ادامه داد: هم اکنون تامین پنج میلیارد تومان از مبلغ مورد نیاز برای اصلاح سیستم گرمایشی مدارس نهایی شده است.

وی در ادامه گفت: از سال 1392 که کار اصلاح سیستم گرمایشی مدارس استان همزمان با سراسر کشور شروع شد، تاکنون کار اصلاح سیستم های گرمایشی 2550 مدرسه انجام شده که 75 میلیارد تومان در این زمینه در مدارس استان هزینه شده است‌.

وی یادآور شد: دراستان بیش از 3800 فضای آموزشی داریم که برخی از آنها تا قبل از سال 1392 به سیستم های گرمایشی استاندارد مجهز شده بودند.

گرما به مدارس استان می‌آید

نظری در ادامه اشاره‌ای به بازگشایی مدارس همزمان با فصل سرد سال از امروز(اول آذر) بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا داشت و گفت: هیچ مشکلی برای روشن کردن سیستم‌های گرمایشی مدارس استان نداریم و گرما به مدارس استان می‌آید.

انتهای پیام

درباره ی 3m73m3m3mg

مطلب پیشنهادی

تمرین خانگی ملی پوش ژیمناستیک ایران به امید المپیک

سعید رضا کیخا ملی پوش ژیمناستیک ایران به چالش ورزش در خانه پیوست. کیخا که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *