سه شنبه , 9 آذر 1400 - 3:47 قبل از ظهر

احتمال شعله ور شدن درگیری در مرز لبنان با رژیم صهیونیستی

احتمال شعله ور شدن درگیری در مرز لبنان با رژیم صهیونیستی

اوضاع امنیتی در مرز لبنان با رژیم صهیونیستی همچنان بحرانی و متشنج است و بعید نیست که در هر لحظه اوضاع شعله ور شود.

به نقل از رای الیوم، منابع صهیونیست اعلام کردند که اوضاع امنیتی در مرز لبنان با این رژیم همچنان بحرانی و متشنج است و بعید نیست که در هر لحظه اوضاع شعله ور شود.

رونی دانییل تحلیلگر امور نظامی کانال ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد: ارتش همچنان در حال تحقیق در این باره است که راکت ها از سوی چه طرفی شلیک شده است. مشخص نیست که حزب الله لبنان آنها را شلیک کرده است یا جبهه مردمی برای آزادی فلسطین.

این تحلیلگر صهیونیست که بسیار به نهادهای امنیتی رژیم صهیونیستی نزدیک است گفت: اطلاعات اسرائیل احتمال می دهد که جبهه مردمی برای آزادی فلسطین این راکتها را شلیک کرده باشد و این با چراغ سبز حزب الله لبنان انجام گرفته است.

رای الیوم نوشت: اواخر شب گذشته فاش شد که ارتش رژیم اشغالگر سیلی محکمی دریافت کرده است زیرا تلویزیون نیمه رسمی« کان» از خطای بزرگی که در جریان واکنش اسرائیل به شلیک راکت ها انجام شده است پرده برداشت.

خبرنگار این رسانه صهیونیست به نقل از محافل عالی رتبه در تل آویو فاش کرد: موشکهای اسرائیلی به خطا رفته و دو کیلومتر آنطرف تر از هدف را زده است. ارتش هم علت این خطا را نمی داند و در حال تحقیق است.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی وقوع این خطا را تایید و از تحقیق کمیته تحقیق در این زمینه خبر داد.

منبع:خبرنگار مهر

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

رئیس جمهور به ترکمنستان می‌رود

رئیس جمهوری اسلامی ایران به دعوت رسمی همتای ترکمنستانی و به منظور شرکت در پانزدهمین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *