یکشنبه , 7 آذر 1400 - 12:43 بعد از ظهر

از جمع‌آوری رایگان زباله‌های بیمارستانی بیرجند تا اختصاص بودجه برای ملزومات کرونایی

از جمع‌آوری رایگان زباله‌های بیمارستانی بیرجند تا اختصاص بودجه برای ملزومات کرونایی

ایسنا/خراسان جنوبی در بازدید شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر بیرجند از بیمارستان ولیعصر(عج) مقرر شد شهرداری در راستای تأمین قسمتی از ملزومات بهداشتی مورد نیاز بیماران کرونایی و کادر درمانی بیمارستان مذکور حداکثر تا مبلغ 500 میلیون ریال از محل اعتبارات بودجه سال جاری ملزومات موردنیاز بیماران کرونایی را تهیه کند.

محمدعلی جاوید، شهردار بیرجند امروز سه شنبه 19 فروردین در بازدید از بیمارستان حضرت ولی عصر(عج) بیرجند و بخش درمان بیماران کرونایی به همراه رئیس شورای اسلامی شهر بیرجند، با قدردانی از زحمات کادر درمانی خدوم و زحمتکش این بیمارستان که به عنوان خط مقدم مبارزه با این بیماری در حال انجام وظیفه هستند، تمهیدات شهرداری برای مقابله با شیوع این بیماری در سطح شهر را بیان کرد.

به گزارش ایسنا، در این بازدید، ضمن بررسی شرایط موجود برای مقابله با شیوع این ویروس، با مدیریت بیمارستان در رابطه با نیازمندی‌های آن مجموعه بحث و تبادل نظر و  مقرر شد شهرداری در راستای تأمین قسمتی از ملزومات بهداشتی مورد نیاز بیماران کرونایی و کادر درمانی بیمارستان مذکور حداکثر تا مبلغ 500 میلیون ریال از محل اعتبارات بودجه سال جاری ملزومات موردنیاز بیماران کرونایی از قبیل ماسک، دستکش، ژل و مایع ضد عفونی کننده و سایر موارد مشابه را تهیه و برای استفاده بیماران کرونایی و کادر درمانی بیمارستان ولیعصر(عج) در اختیار بیمارستان قرار دهد.

به موجب همین مصوبه به شهرداری بیرجند اجازه داده شد با توجه به شرایط پیش آمده شهرداری نسبت به جمع‌آوری، حمل و دفع زباله‌های بیمارستانی تمامی مراکز درمانی و بهداشتی به مدت سه ماه به صورت رایگان اقدام کند.

منبع:ایسنا

درباره ی 3nd

مطلب پیشنهادی

ساماندهی بازار دستفروشان بندرعباس به قیمت “له‌شدن‌قشرضعیف” تمــام نشود

ایسنا/هرمزگان نماینده حوزه انتخابیه مرکزی هرمزگان در مجلس گفت: زمزمه جابجایی دستفروشان خــیابان طـــالقانی بندرعباس، دستفروشان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *