شنبه , 6 آذر 1400 - 8:44 بعد از ظهر

افسوس ستارگان دنیای تنیس از لغو ویمبلدون

افسوس ستارگان  دنیای تنیس از لغو ویمبلدون

خیلی از ستاره های دنیای تنیس از لغو قدیمی ترین تورنمت تنیس جهان ابراز ناراحتی کردند.

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میل، مسئولان برگزاری تنیس ویمبلدون چهارشنبه شب به صورت رسمی اعلام کردند سومین گرند اسلم سال به دلیل شیوع ویروس کرونا برگزار نخواهد شد. این تصمیم باعث ناراحتی خیلی از ستاره های دنیای تنیس شد.

روجر فدرر تنیسور سوئیسی شانس زیادی داشت تا بتواند در رقابت های پیش روی ویمبلدون به عنوان قهرمانی برسد و تعداد گرنداسلم های خود را افزایش دهد. او اکنون در آمادگی به سر می برد ولی باید منتظر باشد تا سال آینده در این تورنمت شرکت کند. او جزو اولین افرادی بود که واکنش خود را به این موضوع نشان داد و عنوان کرد از شنیدن این خبر بسیار ناراحت شده است. او در دوره بعدی تنیس ویمبلدون که سال ۲۰۲۱ برگزار خواهد شد تقریبا ۴۰ سال خواهد داشت. او ابراز امیدواری کرد قدرتمندتر از قبل با شروعی دوباره این رقابت ها از سر گرفته شود.

اندی ماری خود را “بسیار غمگین” توصیف کرد ، اما همچنین بر بازگشت قدرتمندانه به این رقابت ها تاکید کرد او در پست جدید خود نوشت: “با تمام آنچه در جهان در حال حاضر اتفاق می افتد ، سلامت همه به طور قطع مهمترین چیز است.”

سرنا ویلیامز تنیسور آمریکایی نیز اعلام کرد از شنیدن این خبر شوکه شده است.

کوکو گاف ، نوجوانی که با رسیدن به جمع ۱۶نفر برتر در دنیای تنیس خیلی‌ها را حیرت زده کرده بود ، در صفحه اجتماعی خود نوشت: “من امسال بازی در ویمبلدون را از دست خواهم داد. همه مراقب سلامتی خود باشند.”

ویمبلدون بعد از رولان گاروس دومین تورنمت تنیس است که به دلیل شیوع کرونا به تعویق می‌افتد.

منبع:ایسنا

درباره ی

مطلب پیشنهادی

تمرین خانگی ملی پوش ژیمناستیک ایران به امید المپیک

سعید رضا کیخا ملی پوش ژیمناستیک ایران به چالش ورزش در خانه پیوست. کیخا که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *