سه شنبه , 9 آذر 1400 - 7:33 قبل از ظهر

بازیکنان آلومینیوم برای ارائه یک بازی جوانمردانه هم قسم شده اند

بازیکنان آلومینیوم برای ارائه یک بازی جوانمردانه هم قسم شده اند

علی اکبر دهقان چهارشنبه شب در نشست خبری پیش از دیدار گل‌گهر سیرجان – آلومینیوم اراک از سری مسابقات مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی عنوان کرد: بازی فردا مرحله یک چهارم جام حذفی است و از اهمیت خاصی برخوردار است.

وی گفت: شناخت کافی و کامل از تیم گل‌گهر سیرجان داریم، این تیم کادر فنی و بازیکنان خوبی دارد و تیم پر مهره‌ای است. ۹ روز پیش در قالب بازهای لیگ برتر هم در برابر این تیم به میدان رفتیم، با توجه به این فاصله زمانی اندک از تمام نفرات، کار تاکتیکی و فنی‌شان شناخت خوبی داریم.

دهقان بیان کرد: بچه‌های ما کاملاً آماده هستند که فردا بازی فوق‌العاده روان و خوبی به نمایش بگذارند که امیدوارم حاصل تلاش و زحمتشان یک شادی خوبی باشد.

دهقان در مورد تیم آلومینیوم هم عنوان کرد: تیم ما به لحاظ روحی روانی کاملاً آماده است، همه هم قسم شده‌ایم بازی کاملاً جوانمردانه، خوب و با تلاش زیاد انجام بدهیم. هر تیمی که خوب باشد و از موقعیت‌هایش به نحو احسنت استفاده بکند، قطعاً پیروز میدان خواهد بود.

وی از داوری دیدار قبلی دو تیم هم چنین گفت: راجع به داوری نمی‌خواهم صحبت بکنم، بسنده می‌کنم به صحبتهایی که منصوریان در برنامه فوتبال برتر بیان کرد، ولی به هر صورت ما بازی قبل برابر گل‌گهر از تیم داوری یک آسیب دیدیم، ولی معتقدیم که انسان جایزالخطا است، داور هم اشتباه می‌کند.

مربی آلومینیوم در رابطه با داوری بازی فردا هم ابراز کرد: امیدوارم فردا بنیادی‌فر و همکارانش یکی از بهترین روزهایشان را داشته باشند و قضاوت کاملاً خوبی انجام دهند که هر دو تیم از این قضاوت بهره مند بشوند، فرقی نمی‌کند چه تیم گل‌گهر سیرجان و چه تیم ما. دنبال این هستیم که بهترین بازی را ارائه کنیم، از آن طرف هم تیم داوری بهترین روزش را داشته باشد و هر تیمی که حقش است بتواند ان‌شاالله به آن نتیجه دلخواهش برسد.

دهقان در راستای صحبت خبرنگاری که عنوان کرد «بازی قبلِ دو تیم بازی پایاپای بود، آیا این بازی هم پایاپای خواهد بود؟» پاسخ داد: همان طور که ما از گل‌گهر شناخت داریم، قطعاً آنها هم از ما شناخت دارند و بازی پایاپایی بود. نیمه اول یک مقدار شرایطمان خوب نبود ولی با توجه به صحبتهایی که منصوریان در بین دو نیمه انجام داد، در نیمه دوم واقعاً بچه‌های ما شرایط خوبی رقم زدند به بازی برگشتند و گل مساوی را زدند که لحظات آخر آن اتفاق افتاد.

وی ادامه داد: قطعاً فردا دوباره یک بازی پایاپایی و زیبایی شکل می‌گیرد، من مطمئنم که این اتفاق خواهد افتاد چرا که گل‌گهر کادر فنی و بازیکنان خوبی در اختیار دارد و آلومینیوم هم شرایط خوبی دارد.

دهقان بیان کرد: بازیکنان ما هم قسم شده‌اند که فردا یک بازی جوانمردانه و خارج از هر گونه حاشیه‌ای داشته باشیم که ان‌شاالله حق هر تیمی که تلاش بیشتری می‌کند، پیروز بشود.

وی گفت: میثم مجیدی کاپیتان تیم‌مان را به علت مصدومیت در اختیار نداریم، بقیه نفرات همه آماده‌اند که فردا ان‌شاالله با تمام توانشان یک بازی خوب رویایی را رقم بزنند.

منبع:خبرگزاری مهر

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

وضعیت ناسالم کیفیت هوای تهران برای گروه‌های حساس

براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، آلاینده شاخص هم‌اکنون «ذرات معلق کمتر از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *