دوشنبه , 8 آذر 1400 - 3:19 بعد از ظهر

برخورد با گران فروشان نان در گیلان

برخورد با گران فروشان نان در گیلان

 رییس نظارت بر بازرسی سازمان صمت گیلان گفت: قیمت نان در استان افزایش نیافته است و با گران فروشان برخورد می شود.

مهدی نقدی در گفت و گو با ایسنا با توجه به شایعات افزایش قیمت نان در گیلان اظهار کرد: قیمت نان در گیلان افزایش پیدا نکرده است.

وی با اشاره به تغییر قیمت نان در برخی از استان ها افزود: برای افزایش یا ثابت ماندن قیمت نان در گیلان باید بخش آرد و نان و همچنین طی برگزاری جلساتی در فرمانداری و استانداری گیلان مصوباتی صورت گیرد که هنوز تصمیمی در این خصوص گرفته نشده است.

نقدی در پاسخ به این سوال که آیا احتمال افزایش قیمت نان در استان گیلان وجود دارد؟خاطرنشان کرد: نمی توانیم در مورد افزایش احتمالی نان، خبری بدهیم و در صورت تصمیم قطعی این امر اطلاع رسانی خواهد شد.

رییس نظارت بر بازرسی سازمان صمت گیلان، تصریح کرد: قیمت جدیدی در مورد نان در استان اعلام نشده و نانوایان باید با قیمت فعلی نان را به مشتریان عرضه کنند.

وی تاکید کرد: با هر گونه گران فروشی و افزایش قیمت نان برخورد می شود.

نقدی یادآور شد: از صبح امروز تاکنون تماس های مردمی گرفته شده تا از قیمت نان مطلع شوند و ما نیز به آنها اعلام کردیم فعلا هیچ افزایش قیمت نان نداریم و هر گونه افزایش قیمت تخلف است و در صورت مشاهده مردم به ما اطلاع بدهند.

وی تصریح کرد: برخی از صاحبان نانوایی های استان نیز تماس گرفته اند و خواستار اعمال افزایش قیمت نان هستند چون قیمت تمام شده تولید نان برایشان بیشتر شده است.

منبع: ایسنا

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

پرداخت حقوق آبان‌ماه کارکنان مشروط شد!

طبق اعلام سازمان اداری و استخدامی، در راستای اجرای تکلیف قانون بودجه و شفاف‌سازی پرداخت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *