دوشنبه , 11 مرداد 1400 - 8:10 قبل از ظهر

برنامه‌ی کمیته احزاب شورای وحدت برای توسعه استان ایلام

برنامه‌ی کمیته احزاب شورای وحدت برای توسعه استان ایلام

 دبیر کمیته احزاب شورای وحدت استان ایلام از برگزاری سلسله جلسات احزاب و تشکل‌های اصولگرا و انقلابی استان به طور منظم با نمایندگان و دیگر مسئولان استان خبر داد.

دکتر «یونس احمدی» بعد از جلسه هم‌اندیشی کمیته احزاب شورای وحدت استان ایلام شامل دبیران احزاب و تشکل‌های اصولگرا و انقلابی استان با دکتر سارا فلاحی نماینده مردم استان ، در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: پیرامون مسائل و مشکلات استان جلسه خوبی با حضور اعضای کمیته احزاب شورای وحدت استان ایلام با نماینده محترم استان دکتر سارا فلاحی برگزار کردیم و تمام اعضا دغدغه‌های خود را با ایشان در میان گذاشتند.

وی گفت: در این جلسه نکات مهم و راهبردی هم از سوی اعضای کمیته احزاب و هم از سوی نماینده محترم مطرح و مقرر شد که از شکل‌گیری دولت انقلابی، پاسخگو، مقتدر و فسادستیز در سطح ملی و در سطح استانی حمایت کرده و به دنبال راهکارهای تحقق این امر خواهند بود.

نماینده ایلام در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: نقطه مشترک دیگر این بود که با عنایت به اصل ولایت فقیه و جایگاه آن در قانون اساسی و  نقش و رهبری‌های داهیانه رهبر معظم انقلاب، در سطح استان نیز نماینده محترم ولی فقیه در استان محور تلاشهای جامعه در حوزه‌های اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و… خواهد بود.

دبیر کمیته احزاب شورای وحدت استان ایلام تصریح کرد: احزاب و تشکل‌های اصولگرا و انقلابی استان از مواضع عالمانه توأم با آگاهی و شجاعتِ خانم دکتر سارا فلاحی و اقدامات مبتنی بر شاخت زمانی مکانی این نماینده محترم در سطح ملی و در سطح استانی حمایت می‌کنند.

احمدی خاطر نشان کرد: در این جلسه همچنین مصوب شد که این سبک از جلسات در آینده به صورت منظم در حوزه‌های اجرایی و مدیریتی استان با سایر نمایندگان و مسؤولان محترم استانی تداوم داشته باشد.

منبع: ایسنا

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

فراخوان افراد بالای ۶۰ سال به مراکز واکسیناسیون در استان مرکزی

اراک- رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: تمامی افراد ۶۰ سال به بالا که تاکنون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *