شنبه , 6 آذر 1400 - 11:56 بعد از ظهر

برگزاری ۵۳ کارگاه تخصصی ویژه ایام تابستان در همدان

برگزاری ۵۳ کارگاه تخصصی ویژه ایام تابستان در همدان

 معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان از برگزاری ۵۳ کارگاه تخصصی فرهنگی هنری و ادبی ویژه ایام تابستان خبر داد.

معصومه ابراهیمی هژیر با بیان اینکه همچون فصل‌های گذشته برنامه‌های این کانون در ایام اوقات فراغت به‌صورت مجازی و آنلاین برگزار خواهد شد، اظهار کرد: برنامه‌های اوقات فراغت تابستانی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در رده‌های سنی چهار تا ۲۲ سال برنامه‌ریزی شده که از ۲۹ خرداد ثبت نام کلاس‌ها شروع شده و تا ۱۳ تیرماه ادامه دارد و ۱۵ تیرماه تاریخ برگزاری این کارگاه‌ها خواهد بود.

وی بازیگری، پویانمایی، آموزش داستان‌نویسی، خوشنویسی، سفالگری و نقاشی را از رشته‌های دوره تابستانی این کانون برشمرد و اضافه کرد: ساخت پادکست، شعر و داستان، قصه‌گویی، ویترای، نمایشنامه‌نویسی، ساخت عروسک‌های نمایشی، نجوم، آزمایش‌های علوم از دیگر دوره‌هایی هستند که به صورت تخصصی در دوره تابستان برگزار می‌شود.

ابراهیمی هژیر با بیان اینکه هر دوره در هشت جلسه برگزار می‌شود، تصریح کرد: ثبت‌نام دوره‌ها  از طریق سایت کانون پرورش فکری به آدرس kpf.ir انجام می‌گیرد که پس از ورود به سایت با مراجعه به قسمت آموزش‌های مجازی، نام کلاس‌ها، نام و عکس مربی و خلاصه ای از هر دوره قابل مشاهده است.

معاون فرهنگی کانون پرورش فکری استان با بیان اینکه کلاس‌ها از طریق همین سایت برگزار می‌شود، اظهار کرد: بعد از اتمام دوره‌ها و ارزیابی که انجام خواهد شد، گواهینامه پایان دوره به صورت الکترونیکی در اختیار فراگیر قرار داده می‌شود.

منبع:ایسنا

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

بیت‌سعید در نفت آبادان ماند

  مهاجم تیم فوتبال صنعت نفت آبادان، تمدید کرد. حسن بیت‌سعید مهاجم سابق تیم‌های فولاد، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *