دوشنبه , 4 مرداد 1400 - 9:09 بعد از ظهر

بزرگترین آفت امروز کشور حالت ایستایی در مسئولین است

بزرگترین آفت امروز کشور حالت ایستایی در مسئولین است

بیله سوار- امام جمعه بیله سوار گفت: بزرگترین آفت امروز کشور، حالت ایستایی در مسئولین است و از دولت جدید انتظار می رود اولویت خود را برای تغییر مدیران در سراسر کشور قرار دهد.

حجت الاسلام جابر عزیزی در خطبه‌های نماز عید سعید قربان این شهر، ضمن تبریک فرا رسیدن عید سعید قربان اظهار کرد: باید مسئولین تنها دغدغه شأن رفع مشکل مردم باشد و این امر محقق نمی‌شود تا زمانی که حریت مسئولین اتفاق بیافتد، و در غیر این صورت مصالح نظام آسیب جدی خواهد دید.

وی به مشکلات معیشتی، کمبود آب، قطعی مکرر برق در کشور اشاره کرد و گفت: بزرگترین آفت امروز کشور، حالت ایستایی در مسئولین است و از دولت جدید انتظار می‌رود اولویت خود را تغییر مدیران در سراسر کشور را در سریع‌ترین زمان ممکن به این امر اختصاص دهد و تنفس جدید مدیریتی را در کشور احیا کند.

امام جمعه بیله سوار در ادامه با مطرح کردن مجدد بحث منطقه آزاد تجاری خطاب به مسئولین امر اظهار کرد: از مسئولین در این مورد انتظار می‌رود نسبت به تسریع بحث منطقه آزاد تجاری به مرکزیت بیله سوار اقدام عاجل کرده و با تعلل خود و به بیراهه کشاندن این مسئله به خاطر برخی منافع شخصی، منطقه محروم بیله سوار را بیشتر از این در منجلاب محرومیتی قرار ندهند.

حجت الاسلام عزیزی در پایان با قدردانی از مسئولین منطقه‌ای، از آنها خواست تا نسبت به کارهای فرهنگی در سطح شهر بی تفاوت نبوده و در کارهای فرهنگی کمک حال دستگاه‌های متولی این امر باشند چرا که در سطح شهر جز چند نهاد انقلابی و ارزشی از بقیه دستگاه‌ها هیچ گونه فعالیتی دیده نمی‌شود.

منبع:خبرگزاری مهر

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

فراخوان افراد بالای ۶۰ سال به مراکز واکسیناسیون در استان مرکزی

اراک- رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: تمامی افراد ۶۰ سال به بالا که تاکنون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *