چهارشنبه , 10 آذر 1400 - 1:24 قبل از ظهر

بهره‌برداری از ۴۱ واحد مسکن محرومین توسط سپاه گیلان

بهره‌برداری از ۴۱ واحد مسکن محرومین توسط سپاه  گیلان

ایسنا/گیلان همزمان با دومین روز از هفته بسیج در استان گیلان، ۴۱ واحد مسکن محرومین افتتاح شد و در اختیار متقاضیان قرار گرفت.

سردار محمد عبدالله پور در حاشیه مراسم واگذاری ۴۱ واحد مسکم محرومین در گیلان و در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه محرومیت‌زدایی همواره یکی از اهداف سپاه در کشور بوده است، اظهار کرد: این ۴۱ واحد افتتاح شده شامل فاز دوم ۷۴۱ واحدی احداث شده مسکن محرومین است.

وی با اشاره به هزینه ۲۰۰ میلیون تومانی در ساخت هر واحد مسکن محرومین در گیلان افزود: از ۲۰۰ میلیون هزینه ساخت هر واحد ۵۵ میلیون مربوط به اعتبارات سپاه پاسداران و کمیته امداد بوده و معرفی از ظرفیت بسیج، گروه‌های جهادی و خیرین استفاده شده است.

فرمانده سپاه قدس گیلان، یکی از شاخص‌های احداث مسکن محرومین را روستایی بودن آن دانست و بیان کرد: بر اساس آمار تمامی شهرستان‌های گیلان دارای واحدهای مسکن محرومین هستند که تمامی این واحدها در اختیار افراد محروم و بی بضاعت قرار گرفته است.

سردار عبدالله پور، با تاکید بر لزوم توجه به ادامه‌دار بودن ساخت مسکن محرومین در گیلان تصریح کرد: در ۴۱ سال گذشته بیش از ۲۰۰۰ واحد مسکن محرومین توسط سپاه قدس گیلان در مناطق محروم، روستایی و صعب‌العبور ساخته شده و در اختیار متقاضیان قرار گرفته است.

انتهای پیام

درباره ی 3m73m3m3mg

مطلب پیشنهادی

تمرین خانگی ملی پوش ژیمناستیک ایران به امید المپیک

سعید رضا کیخا ملی پوش ژیمناستیک ایران به چالش ورزش در خانه پیوست. کیخا که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *