یکشنبه , 4 مهر 1400 - 10:46 بعد از ظهر

تامین بدهی ۲۶ میلیارد تومانی دستگاه ترموتراپی بیمارستان نمازی

تامین بدهی ۲۶ میلیارد تومانی دستگاه ترموتراپی بیمارستان نمازی

شیراز – بدهی خرید دستگاه ترموتراپی بیمارستان نمازی شیراز به مبلغ ۲۶ میلیارد تومان تامین می شود.

 عنایت الله رحیمی استاندار فارس در دیدار با محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با اشاره به اینکه تهیه دستگاه ترموتراپی با هدف درمان بیماران مبتلا به سرطان در جنوب کشور برای بیمارستان نمازی خریداری شده است عنوان کرد: این دستگاه خریداری شده اما در حال حاضر ۲۶ میلیارد تومان از هزینه آن به صورت بدهی دانشگاه علوم پزشکی شیراز باقی مانده است.

مقرر شد با مساعدت دکتر نوبخت این بدهی باقی مانده نیز پرداخت شود.

تأمین اعتبار برای نیروهایی که در مدارس امین حضور پیدا می‌کنند و کمک دولتی به ساخت حوزه علمیه امام موسی کاظم (ع) که در سه فاز احداث شده و با کمک خیرین و حمایت نماینده ولی فقیه در استان فارس در فاز اول ۷۰ درصد و در دو فاز دیگر ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است از دیگر موارد مطرح شده در این دیدار بود.

استاندار فارس همچنین در دیداری که با اکرمی خزانه دار کل کشور داشت موضوع تخصیص اعتبارات و نقدینگی در خزانه استان برای پرداخت هزینه‌های عمرانی و جاری مذاکراتی انجام داد و دستورات تأمین اعتبار نیز صادر شد.

موضوع آبرسانی به ویژه پروژه‌های نیمه تمام آبرسانی به مناطق روستایی، آبرسانی سیار، کرایه چاه‌های کشاورزی و پرداخت حقوق آبدارن مناطق مختلف استان که زیر مجموعه شرکت آبفا هستند از دیگر موضوعاتی بود که رحیمی خواستار تخصیص اعتبار به آنها شد.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

واکنش رئیس هیات فوتبال کرمانشاه به حواشی بازی تیم‌های پاوه و گیلانغرب

 رئیس هیات فوتبال استان کرمانشاه بابیان اینکه هیات درحال جمع آوری مستندات و مدارک مربوط …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *