یکشنبه , 7 آذر 1400 - 0:52 قبل از ظهر

ترددها در منطقه حفاظت شده گنو بندرعباس به شدت تحت کنترل است

ترددها در منطقه حفاظت شده گنو بندرعباس به شدت تحت کنترل است

ایسنا/هرمزگان فرمانده یگان حفاظت محیط زیست هرمزگان گفت: کنترل شدید ترددها در منطقه حفاظت شده گنو همچنان ادامه خواهد داشت.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست هرمزگان در گفت و گو با ایسنا، افزود:  همانطور که شاهد هستیم متاسفانه در وضعیت کنونی و شیوع ویروس کرونا می بایست تمامی رفت و آمدها در جهت کنترل و انتشار بیماری کرونا محکم انجام پذیرد تا بتوانیم با توکل برخدا براین بیماری فائق شویم.
وی ادامه داد: با اتخاذ و تمهیداتی را که قبل از شروع سال جدید در جهت کنترل این بیماری انجام دادیم  کلیه ترددها  در منطقه حفاظت شده گنو (ذخیرگاه زیست کره ) را کنترل کرده ایم  و این اقدامات با کمک و مدد دستگاه های اجرایی استان از جمله نیروهای بسیج، نیروی انتظامی، پلیس راه، هیات کوهنوردی، هلال احمر استان و نیروهای بسیج همجوار منطقه دوچندان شده است.
دادخدا پالیک اضافه کرد: در صورت نیازمند بودن به تدابیر بیشتر در جهت کنترل و انتشار بیماری کرونا طبق دستورات  مقامات استانی، اداره یگان حفاظت محیط زیست استان تصمیمات  جدید و مدونی برای سلامتی شهروندان منطقه، گردشگران و محیط بانان اتخاد خواهد کرد.

وی ادامه داد: امیداست با همت و تلاش تمامی مسئولین و رعایت کردن مسائل بهداشتی از سوی احاد جامعه هر چه زودتر در شرایط بهتر و شکست کامل این بیماری قرار بگیریم.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان هرمزگان از همکاری دستگاه های اجرایی فعال در منطقه حفاظت شده گنو در جلوگیری از ترددهای غیرضروری و گردشگران به منطقه حفاظت شده گنو تقدیر و عنوان کرد: از همکاری وتوجه مردم فهیم استان که در وضعیت کنونی که به تذکرات و توصیه های دستگاه های مسئول در جهت کنترل کرونا  توجه کرده اند، تشکر می کنم.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

درباره ی

مطلب پیشنهادی

تمرین خانگی ملی پوش ژیمناستیک ایران به امید المپیک

سعید رضا کیخا ملی پوش ژیمناستیک ایران به چالش ورزش در خانه پیوست. کیخا که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *