جمعه , 12 آذر 1400 - 2:43 بعد از ظهر

تلاش برای حل مشکلات کوی نبوت همدان

تلاش برای حل مشکلات کوی نبوت همدان

همدان- دادستان همدان گفت: مشکلات کوی نبوت با حضور خود اهالی یک به یک عنوان شده و ما نیز به عنوان مدعی العموم مجدانه پیگیر خواسته های آنان و در تلاش برای رفع مشکلات هستیم.

حسن خانجانی اظهار کرد: با بازدید میدانی از کوی نبوت، پای درد دل مردم این محل نشستیم.

وی ادامه داد: اهالی این منطقه از نبود دبستان دخترانه و پسرانه که مشکلات بسیاری برای دانش آموزان و خانواده‌های آنان به وجود آورده گلایه مند هستند.

دادستان همدان اظهار کرد: خاکی بودن کوچه‌هایی که هنوز آسفالت نشده و به ویژه در زمان بارش برف و باران مشکلاتی به وجود می‌آورد، از دیگر مسائلی محسوب می‌شود که نشان دهنده عدم توجه به خواسته‌های مردم این منطقه از سوی متولیان امر است.

وی با ابراز تأسف از اینکه این محله هنوز سیستم مناسبی برای فاضلاب ندارد، افزود: همچنین اهالی این منطقه به حق خواستار ایجاد مجتمع فرهنگی و لااقل یک کتابخانه هستند.

خانجانی از مشکلات تجمع معتادین و فروشندگان مواد مخدر در قسمت‌هایی از محله نیز حرف‌ها به میان آورد و تصریح کرد: آیا مقابله با خرده فروشان مواد و معتادینی که جلوی کودکان و نوجوانان به مصرف مواد می‌پردازند، مطالبه نادرستی است که برای حلش گامی برداشته نمی‌شود؟

دادستان همدان از استفاده غیرمجاز آب، برق و گاز برخی از بخش‌های این محله و نیز وجود ساخت و سازهای غیرمجاز هم خبر داد و گفت: مشکلات این منطقه با حضور خود اهالی یک به یک عنوان شده و ما نیز مجدانه پیگیر خواسته‌های آنان و در تلاش برای رفع مشکلاتشان هستیم.

منبع:خبرنگار مهر

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

استاندار گلستان: کشاورزان خسارت دیده حمایت می شوند

  استاندار گلستان با اشاره به وضعیت بارندگی و مشکلات ناشی از کرونا در جامعه، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *