پنجشنبه , 11 آذر 1400 - 9:49 بعد از ظهر

تمجید خاص ماتا از ستاره جوان یونایتد

تمجید خاص ماتا از ستاره جوان یونایتد

هافبک اسپانیایی با تمجید از مارکوس راشفورد او را بهترین محصول آکادمی منچستریونایتد دانست.

به گزارش ایسنا به نقل از ساکرنت، خوان ماتا، هافبک اسپانیایی منچستریونایتد که از چلسی راهی یونایتد شد به تمجید از مارکوس راشفورد پرداخت و گفت: در همان اولین جلسه تمرینی که راشفورد در کنار ما تمرین کرد در پست هافبک راست بود. آن زمان لوییس فان خال هدایت تیم ما را بر عهده داشت و آندر هررا به من گفت این بازیکن جدید را دیدی؟ او خیلی استعداد دارد و در تیم اصلی خواهد بود. در واقع همه بازیکنان یونایتد می‌دانستند که راشفورد بازیکن خاصی است و این موضوع از همان جلسه اول تمرینی مشخص بود. از زمانی که من در منچستریونایتد هستم، هیچ بازیکنی از آکادمی تیم به خوبی او ندیدم.

ماتا که با سرویس اختصاصی باشگاه منچستریونایتد صحبت می کرد اضافه کرد : من معتقد هستم راشفورد روز به روز پیشرفت خواهد کرد و به بازیکن بزرگ و محوری در یونایتد تبدیل خواهد شد. او استعداد زیادی دارد و آینده درخشانی در انتظار او است.

 

مارکوس راشفورد در ۲۰۱ بازی برای منچستریونایتد موفق شده است ۶۴ گل به ثمر برساند و ۳۱ پاس گل نیز ثبت کرده است تا نه تنها در یونایتد بلکه در تیم ملی کشورش نیز به بازی گرفته شود.

منبع:ایسنا

درباره ی 3nd

مطلب پیشنهادی

ساماندهی بازار دستفروشان بندرعباس به قیمت “له‌شدن‌قشرضعیف” تمــام نشود

ایسنا/هرمزگان نماینده حوزه انتخابیه مرکزی هرمزگان در مجلس گفت: زمزمه جابجایی دستفروشان خــیابان طـــالقانی بندرعباس، دستفروشان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *