سه شنبه , 9 آذر 1400 - 3:52 قبل از ظهر

تمدید مهلت ارسال آثار هنری به مسابقه مجازی نوروزی “ائل آیینی”

تمدید مهلت ارسال آثار هنری به مسابقه مجازی نوروزی "ائل آیینی"

ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از تمدید مهلت ارسال آثار هنری به مسابقه مجازی نوروزی “ائل آیینی” تا نیمه شعبان خبر داد.

احمد حمزه زاده ضمن اعلام این خبر، گفت: مسابقه مجازی نوروزی «ائل آیینی» در راستای حفظ و ترویج آیین‌های سنتی نوروز و ایجاد نشاط اجتماعی در میان هموطنان عزیز، با همکاری اداره کل میراث فرهنگی استان و موسسه آراز ایلدیریم برگزار می‌شود که به دنبال استقبال هموطنان از این مسابقه مهلت ارسال آثار هنری تا نیمه شعبان تمدید شد.

وی تاکید کرد: با توجه به شرایط حاکم بر کشور، لزوم استقرار هموطنان در خانه در راستای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای اوقات در خانه ماندن، علاقه‌مندان می‌توانند از تخم مرغ‌های رنگی و سفره‌های نوروزی ۹۹ خود “عکس” و از آیین‌های سنتی و بومی نوروزی منطقه خود “فیلم‌های یک دقیقه‌ای” تهیه و به این مسابقه ارسال کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی، وی در خاتمه خاطر نشان کرد: علاقه‌مندان جهت شرکت در این مسابقه می‌توانند با مراجعه به آدرس اینستاگرامی el_ayini”99@” عکس و فیلم‌های خود را تا تاریخ ۲۲ فروردین ماه ۹۹ به این آدرس ارسال کنند.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

درباره ی 3m73m3m3mg

مطلب پیشنهادی

تمرین خانگی ملی پوش ژیمناستیک ایران به امید المپیک

سعید رضا کیخا ملی پوش ژیمناستیک ایران به چالش ورزش در خانه پیوست. کیخا که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *