یکشنبه , 7 آذر 1400 - 2:40 بعد از ظهر

جانباختن یک تن در پی حریق در ساختمان قدیمی

جانباختن یک تن در پی حریق در ساختمان قدیمی
عکس آرشیوی است

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از مرگ یک تن در پی آتش سوزی در یک ساختمان قدیمی خبر داد.

سیدجلال ملکی در این‌باره اظهار کرد: ساعت ٢٠:٠۶ دقیقه امشب یک مورد آتش سوزی در یک ساختمان قابدیم در خیابان سجاد شمالی، خیابان عابدی به سامانه ١٢۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد که بلافاصله پس از آن سه ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.
وی با بیان اینکه آتش‌نشانان در مدت زمان چهار دقیقه به محل رسیدند ادامه داد: محل حادثه یک ساختمان دو و نیم طبقه مسکونی بود که ساختمان قدیمی بود و به گفته همسایه‌ها به یکسری از افراد که اغلب مردان بودند اجاره داده شده بود. این محل به اتاق‌های کوچک تقسیم شده بود و ساکنان شب‌ها را در آن زندگی می‌کردند.
ملکی گفت: زمانی که آتش نشانان به محل رسیدند طبقه همکف با وسعت ۶٠ متر دچار حریق شده بود. در راهروی این ساختمان یک موتورسیکلت وجود داشت و این طبقه کاملا دچار حریق شده بود. آتش در آستانه سرایت به طبقه بالا بود و اطلاعات اولیه حاکی از آن بود که افرادی در ساختمان محبوس هستند.
وی ادامه داد: در طبقه دوم دو مرد حضور داشتند و یکی از این افراد در قسمت خرپشته پشت بام گرفتار شده بود. آتش نشانان هر دو را نفر به سلامت از محل خارج کردند اما حین عملیات خاموش کردن با وضعیت کاملا سوخته یک نفر مواجه شدند که جان خود را از دست داده بود.
ملکی اظهار کرد: آتش خاموش شد و از سرایت آن به طبقات بالاتر جلوگیری شد. تا دقایق دیگر آتش نشانان محل را ترک خواهند کرد.
منبع: ايسنا

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آلودگی هوای شهرهای پرجمعیت طی امروز

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از آلودگی هوای شهرهای پرجمعیت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *