یکشنبه , 7 آذر 1400 - 6:19 بعد از ظهر

حریق ارتفاعات جنگلی مهکویه فیروزآباد مهار شد

حریق ارتفاعات جنگلی مهکویه فیروزآباد مهار شد

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری فارس گفت: آتش سوزی ارتفاعات جنگلی منطقه مهکویه و جنگلهای ارتفاعات روستای بیروکان فیروزآباد با تلاش نیروهای منابع طبیعی و مردم محلی و طبیعت دوست مهار شد.

عبدالحسن صمدنژاد افزود: این آتش سوزی حوالی ساعت ١١ صبح شروع و در ساعت ۲۳ دیشب اطفا شد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری فارس، او گفت: پس از گزارشات دریافت شده بلافاصله نیروهای منابع طبیعی به این مناطق اعزام و در نهایت با تلاش بی وقفه نیروهای امدادی،آتش سوزی مهار و تحت کنترل قرار گرفت.

مدیرکل منابع طبیعی وآبخیزداری فارس با حضور در عملیات مهار این حری، عنوان کرد: با جایگزین شدن نیروهای جدید، عملیات پایش و رصد منطقه حریق از ساعت ۳ بامداد تا ظهر امروز در منطقه انجام گرفت.

صمدنژاد افزود: در حال حاضر نیز تعدادی از نیروهای اطفاء حریق بمنظور اطمینان از  خاموش شدن کامل آتش و نیز جلوگیری از  شعله ور شدن مجدد حریق در منطقه حضور دارند.

او با اشاره به حضور تاثیر گذار نیروهای هنگ امداد طبیعت اداره کل و شهرستانهای فیروزآباد، کوار، شیراز، سروستان، فراشبند، نیروهای محیط زیست فیروزآباد، بخشدار میمند، هلال احمر، پایگاه اورژانس در این عملیات از مردم طبیعت دوست  شیراز ، فیروزآباد و روستاهای همجوار جهت همکاری خوب آنان در مهار سریع این حریق قدردانی کرد.

منبع: ایسنا

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

وضعیت ناسالم کیفیت هوای تهران برای گروه‌های حساس

براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، آلاینده شاخص هم‌اکنون «ذرات معلق کمتر از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *