شنبه , 13 آذر 1400 - 6:07 بعد از ظهر

دانشجویانی که شرایط ترک خوابگاه‌ها را دارند اقدام کنند

دانشجویانی که شرایط ترک خوابگاه‌ها را دارند اقدام کنند

 دانشجویانی که شرایط آن‌ها اجازه ترک سراهای دانشجویی را می‌دهد جهت حفظ سلامت خود، محیط خوابگاه را ترک کرده و دست کم تا برقراری شرایط عادی در منزل بمانند.

دانشگاه فردوسی مشهد، در خصوص ترک سراهای دانشجویی اطلاعیه داد که متن آن به شرح ذیل است؛

دانشجویان عزیز

همانطور که اطلاع دارید سیر شتابان بیماری کرونا در هفته‌های اخیر، موجب گسترش شدید این بیماری در بین اقشار گوناگون جامعه و متاسفانه ابتلاء و جان باختن هموطنان بسیاری شده است و شهر مشهد در شرایط فوق بحرانی از بابت شیوع و تلفات ناشی از کرونا قرار دارد. متاسفانه امروز قریب ۶۲۰ هموطن در داغ از دست دادن عزیزان خویش نشستند.

دانشگاه فردوسی مشهد علی‌رغم انجام کلیه مراقبت‌ها و پایش مستمر وضعیت سلامت دانشجویان و افراد مقیم در سراهای دانشجویی، پیرو تصمیم هیأت رئیسه دانشگاه به تاریخ ۲۴ مردادماه ۱۴۰۰ توصیه موکد می‌کند دانشجویانی که شرایط ایشان اجازه ترک سراهای دانشجویی را می‌دهد جهت حفظ سلامت خود، محیط خوابگاه را ترک کرده و دست کم تا برقراری شرایط عادی در منزل بمانند. شرایط بسیار حاد بیماری در شهر مشهد، کمبود امکانات بیمارستانی و اقلام دارویی، شرایط را در صورت بروز بیماری سخت خواهد کرد و دانشگاه به سبب دغدغه سلامت شما عزیزان، سفارش اکید می‌کند تا محیط خوابگاه را ترک گفته و با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی، تا برگشت شرایط عادی، در منزل و شهر محل سکونت بمانید.

لازم به ذکر است هیأت رئیسه دانشگاه، شرایط مرتبط با پایان نامه‌های دانشجویی و فعالیت‌های تحقیقاتی دانشجویان را مدنظر داشته و جهت اتمام کار و دفاع پایان نامه، زمان لازم در این خصوص در اختیار دانشجو قرار خواهد داد.

منبع: ايسنا

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

استاندار گلستان: کشاورزان خسارت دیده حمایت می شوند

  استاندار گلستان با اشاره به وضعیت بارندگی و مشکلات ناشی از کرونا در جامعه، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *