دبیرکل جهاد اسلامی: در صورت تکرار تجاوزات صهیونیست‌ها، مقاومت قدرتمندتر به صحنه نبرد باز می‌گردد

به نقل از خبرگزاری ملی لبنان، هیئتی از «تجمع العلماء المسلمین» به ریاست «شیخ حسان عبدالله الجمعه» رئیس هیئت اداری تجمع با «زیاد النخاله» دبیرکل جنبش جهاد اسلامی دیدار کرده و در مورد آخرین تحولات در منطقه به صورت عمومی و در مورد مسائل لبنان و فلسطین به صورت خاص گفتگو کردند.

شیخ حسان عبدالله گفت: «در مورد آخرین تحولات مسألۀ فلسطین به ویژه بعد از پیروزی الهی در عملیات «سیف القدس» که جنبش جهاد اسلامی نقش بارزی در پیروزی آن داشت، گفتگو کردیم».

وی در ادامه افزود: «در ابتدای دیدار به برادر زیاد نخاله دبیرکل جنبش و به برادران مجاهدمان در جنبش جهاد اسلامی به خاطر آنچه که به اذن خدا انجام دادند و آغازی بود بر پایان رژیم صهیونیستی، تبریک گفتیم»

در این دیدار زیاد النخاله تاکید کرد: «مقاومت در این نبرد ثابت کرد که معادله‌های جدید متعلق به قدس است و اجازۀ یهودی‌سازی آن و اخراج اهالی محله الشیخ جراح از خانه‌هایشان و تجاوز به نمازگزاران در مسجد الاقصی را نخواهیم داد.»

وی افزود:«با تمام قدرت، تلاش خواهیم کرد که همۀ دستگیرشدگان در خلال درگیری‌های اخیر با دشمن در انتفاضه قدس، آزاد شوند. مقاومت همچنان با آمادگی تمام، انگشتش روی ماشه است. مقاومت به صراحت اعلام می‌کند که اگر دشمن صهیونیستی تجاوزات خود را تکرار کند، مقاومت به صحنۀ نبرد باز می‌گردد، اما این بار قدرتمندتر و شگفت‌انگیزتر.»

در پایان، هیئت تجمع العلماء المسلمین از دبیر کل جنبش جهاد اسلامی درخواست کرد که تبریک و تسلیت تجمع را به خانواده‌های شهدا برساند.

منبع :تسنیم

 

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

گزارش تصویری| حضور پرشور مردم کرمان در ساعات پایانی رأی‌گیری در جوار مرقد شهید سلیمانی

مردم استان کرمان از ساعات‌ها قبل از آغاز رأی گیری در کشور در شعب اخذ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *