شنبه , 6 آذر 1400 - 5:39 قبل از ظهر

دولت سیزدهم نگاه ویژه‌ای به جوانان دارد

دولت سیزدهم نگاه ویژه‌ای به جوانان دارد

ایسنا/همدان معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار همدان، گفت: دولت سیزدهم نگاه ویژه‌ای به جوانان دارد، خودتان را آماده کنید، یک روز این مملکت و این کشور به شما رجوع خواهد کرد.

مهدی باب‌الحوائجی، چهارشنبه ۳آذرماه در جمع دانشجویان ورودی دانشگاه پیام نور همدان، خطاب به دانشجویان جدیدالورود، اظهار کرد: من در میان شما فرماندار، استاندار و نماینده مجلس می‌بینم، خودتان را آماده کنید، یک روز این مملکت و این کشور به شما رجوع خواهد کرد.

باب‌الحوائجی با بیان اینکه براساس فرمایش رهبر انقلاب، وای به حال جامعه ای که جوانان خودشان را آماده نکرده و جامعه به آن‌ها رجوع کند، تصریح کرد: رهبر انقلاب، سه دستور برای آینده‌سازی و آینده‌نگاری برای جوانان صادر کردند تا آماده باشند.

وی با اشاره به فرمایش رهبر انقلاب در رابطه با تحصیل، تهذیب و ورزش، توضیح داد: رهبر انقلاب، گفتند درس بخوانید چون ما به آدم باسواد و متخصص احتیاج داریم. متخصص متعهدی که خوب فکر کند ،خوب و زیبا زندگی کند، حلال و حرام را رعایت و دستورات را اجرا کند.

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار همدان، ادامه داد: تقوا و تهذیب یعنی خوب فکر کنید، دیگران را اذیت نکنید، برای مردم خوب بخواهید، دستورات خدا را اجرا کنید، متعهد باشید و در رابطه با ورزش هم نباید پرخوری کنید و باید بدن خود را حفظ کنید.

باب‌الحوائجی خاطرنشان کرد: در آینده‌ای نزدیک، نظام مقدس جمهوری اسلامی به شما رجوع خواهد کرد و باید در این مدت، تفکرات سیاسی شما شکل بگیرد، اهل مطالعه باشید و تفکرات شما در راستای منویات انقلاب و برگرفته از تفکرات شهدا باشد.

وی مطرح کرد: دولت سیزدهم نگاه ویژه به جوانگرایی دارد و حتما در دستورالعمل‌های جوانگرایی، جزئیات مختلفی خواهد داشت.

انتهای پیام

درباره ی 4m7md

مطلب پیشنهادی

وزرای دفاع روسیه و چین نقشه راه همکاری نظامی را امضا کردند

وزرای دفاع روسیه و چین در نشست کاری که از طریق یک ویدئو کنفرانس برگزار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *