سه شنبه , 9 آذر 1400 - 3:31 قبل از ظهر

رئیس جدید سازمان تربیت بدنی ارتش منصوب شد

رئیس جدید سازمان تربیت بدنی ارتش منصوب شد

براساس حکمی از سوی فرمانده کل ارتش، رئیس جدید سازمان تربیت بدنی ارتش منصوب شد.

به نقل از روابط عمومی ارتش، طی حکمی از سوی فرمانده کل ارتش، سرهنگ حسین امیدی به سمت رئیس جدید سازمان تربیت بدنی ارتش جمهوری اسلامی ایران معرفی و منصوب شد.

امیر سیاری، معاون هماهنگ‌کننده ارتش در مراسم معارفه و تکریم روسای جدید و قدیم سازمان تربیت بدنی ارتش که در سالن ولایت ستاد ارتش برگزار شد، با اشاره به فرمایش مقام معطم رهبری (مدظله‌العالی) مبنی بر اینکه نیروی انسانی سالم و کارآمد بزرگترین سرمایه هر سازمانی است، گفت: نیروی انسانی سالم و کارآمد از نظر جسمی، روحی و تربیت دینی و اعتقادی خواهد توانست در اجرای ماموریت‌ها، کار خود را به بهترین نحو ممکن انجام دهد.

وی افزود: نیروی انسانی سالم همراه با آمادگی جسمانی بالا تأثیر مستقیم و موثر در توان رزم داشته و فلسفه تشکیل تربیت بدنی در یگان‌های ارتش نیز به این موضوع باز می‌گردد که انجام ورزش باید از ابتدا تا پایان خدمت هر فرد نظامی با او همراه باشد و موجب حفظ سلامتی، پویایی و اقتدار نیروها شود.

معاون هماهنگ‌کننده ارتش در ادامه با تقدیر از تلاش‌های امیر سرتیپ دوم جمشید فولادی، رئیس پیشین سازمان تربیت بدنی ارتش، وی را مدیری خلاق، مبتکر و آینده‌نگر در حوزه ورزش توصیف کرد و افزود: امیدواریم ایشان در مسئولیت جدید (تربیت بدنی نیروهای مسلح) همچنان که در ورزش ارتش منشأ تحول و حرکت مثبت بودند، موفق باشند.

امیر سیاری همچنین اظهار امیدواری کرد که سرهنگ امیدی، رئیس جدید سازمان تربیت بدنی ارتش نیز با انسجام و هماهنگی بین تربیت بدنی نیروهای تابعه و ایجاد هم‌افزایی لازم در ارتقای فعالیت‌های ورزشی ارتش گام‌های موثری بردارد.

همچنین در این مراسم، امیر سرتیپ دوم جمشید فولادی، رئیس سابق سازمان تربیت بدنی ارتش گزارشی از اهم اقدامات و فعالیت‌های دوره ۵ ساله مسئولیت خود در این سازمان را ارائه کرد.

گفتنی است، در این مراسم، حجت‌الاسلام دهدار، رئیس اداره عقیدتی سیاسی ستاد ارتش، امیر مرادیان و امیر مجدآرا، روسای پیشین سازمان تربیت بدنی ارتش و جمعی از معاونان و روسای ادارات و سازمان‌های تابعه آجا و روسای تربیت بدنی نیروهای چهارگانه ارتش حضور داشتند.

منبع:خبرگزاری مهر

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

مشکل‌گشایی در همه مسائل با همت بلند، خردمندی، درست‌اندیشی و توکل به خدا

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی با تبریک هفته بسیج، «همت بلند، خردمندی، درست‌اندیشی و توکل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *