یکشنبه , 7 آذر 1400 - 2:40 قبل از ظهر

راهکار ژرمن‌ها برای ادامه بوندسلیگا

راهکار ژرمن‌ها برای ادامه بوندسلیگا

مسئولان برگزاری بوندسلیگا قصد دارند این رقابت‌ها در ماه می با اتخاذ تدابیر خاص از سرگرفته شود.

به گزارش ایسنا و به نقل از DPA، رقابت‌های بوندسلیگا چند هفته‌ای است که به خاطر ویروس کرونا تعطیل شده و تا ۳۰ آوریل هیچ دیداری برگزار نخواهد شد. تیم‌های بوندسلیگا تمرینات خود را به صورت جزئی از سر گرفته‌اند تا خود را آماده ادامه لیگ کنند.

الکساندر کیکوله دانشمند ویروس شناس آلمانی تاکید کرد که رقابت‌های بوندسلیگا در یک صورت ادامه پیدا خواهد کرد و این در حالتی که یک فضای ایزوله و خاص برای بازیکنان در نظر گرفته شود.

او گفت: می‌توان مشکل برگزاری بازی‌ها را در این شرایط فراهم کرد و این تنها در صورتی است که فضای ایزوله و خاص را برای بازیکنان به وجود آورد. باید در صورت برگزای بازی‌ها بازیکنان را در قرنطینه مخصوص قرار داد و ۲۰ هزار آزمایش هم روی آنها انجام داد تا از سلامت کامل آنها مطمئن شویم.

باشگاه‌های بوندسلیگا و لیگ یک آلمان به خاطر تعطیلی رقابت‌ها با ضرر زیادی مواجه شده‌اند. پیش از این کیکر در گزارشی نوشت که ۱۳ باشگاه در آستانه ورشکستگی هستند و به همین خاطر برای خروج از بحران نیازمند از سرگیری بازی‌ها هستند.

تا پایان رقابت‌های بوندسلیگا ۹ هفته دیگر باقی مانده است و بایرن مونیخ با اختلاف ۴ امتیازی نسبت به بوروسیا دورتموند در صدر جدول رده بندی جای دارد.

منبع:ایسنا

درباره ی 3m73m3m3mg

مطلب پیشنهادی

تمرین خانگی ملی پوش ژیمناستیک ایران به امید المپیک

سعید رضا کیخا ملی پوش ژیمناستیک ایران به چالش ورزش در خانه پیوست. کیخا که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *