دوشنبه , 8 آذر 1400 - 2:24 بعد از ظهر

راه اندازی جایگاه عرضه و ذبح بهداشتی دام در منطقه ۱۹ با ظرفیت توزیع ۱۵۰۰ دام سبک

راه اندازی جایگاه عرضه و ذبح بهداشتی دام در منطقه ۱۹ با ظرفیت توزیع ۱۵۰۰ دام سبک

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۱۹ از راه اندازی جایگاه عرضه و ذبح بهداشتی دام در این منطقه همزمان با روزهای عرفه و عید سعید قربان با ظرفیت عرضه ۱۵۰۰ رأس دام سبک خبر داد.

به گزارش ایسنا، مجید صبوری در این باره گفت: این جایگاه با هدف سهولت دسترسی شهروندان به دام های بهداشتی، جلوگیری از آلودگی و کنترل قیمت دام در زمینی به مساحت ۵ هزار متر مربع شامل یک فضای سرپوشیده به مساحت ۷۰۰ متر مربع و ۴ هزار مترمربع پارکینگ در محله شکوفه جنوبی بلوار بخشنده، تقاطع ارسطو آماده سازی شده است.

وی با اشاره به حضور مشاور دامپزشکی در جایگاه عرضه دام بهداشتی به منظور ارائه دام‌های سالم و معاینه شده و نیز ذبح رایگان دام‌ها، افزود: در این جایگاه ۶ غرفه برای عرضه دام سبک ، ۲ غرفه ویژه برای ساماندهی دام فروشان سرگردان در منطقه و یک ایستگاه صلواتی تدارک دیده شده است.

بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، به گفته صبوری، جایگاه عرضه دام زنده مجهز به سیستم جایگاه عابر بانک خواهد شد و شهروندان می‌توانند از ساعت ۹ صبح تا ۲۲ شب روز عرفه و ۷ صبح تا ۱۵ عصر روز عید قربان با مراجعه به این مکان دام مورد نیاز خود را تهیه کنند.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

چرا واکسن آسترازنکا به‌عنوان دوز تقویت‌کننده ارائه نمی‌شود؟

  در حال حاضر از واکسن‌های مدرنا، فایزر و برخی واکسن‌های دیگر برای دوز تقویت‌کننده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *