شنبه , 6 آذر 1400 - 8:57 بعد از ظهر

ساعات کاری دانشگاه شریف اعلام شد

ساعات کاری دانشگاه شریف اعلام شد

ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در دانشگاه شریف، ساعات کاری کارکنان این دانشگاه را اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، بر اساس تصمیم ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا دانشگاه شریف، نحوه حضور و فعالیت کارکنان این دانشگاه از شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ مشخص شد.

این ستاد اعلام کرد، با توجه به تداوم شرایط اضطراری به دلیل شیوع بیماری کرونا، کلیه فعالیت‌های اداری دانشگاه از روز شنبه ۱۶ فروردین از سر گرفته می‌شود. ساعت کاری دانشگاه، تا اطلاع ثانوی از ساعت ۸ تا ۱۳ است.

همچنین با توجه به بخشنامه صادره سازمان امور اداری و استخدامی و ابلاغیه ستاد ملی مبارزه با کرونا، همکاران اداری دانشگاه در صورتی که حضورشان در محل کار از نظر مدیر واحد الزامی نباشد می‌توانند با تایید مدیر مربوطه به صورت دورکاری به فعالیت ادامه داده و یا در صورت تمایل از مرخصی استفاده کنند. مدیریت امور اداری تا عادی شدن شرایط، تایید مکتوب مدیر واحد را مبنای تایید کارکرد همکاران قرار خواهد داد.

در تصمیم این ستاد آمده است: از همکاران دانشگاه اکیدا می‌خواهیم چنانچه در دوره تعطیلات، علائم بیماری داشته‌اند یا نگرانی در مورد ابتلای خود یا نزدیکان‌شان دارند، قبل از حضور موضوع را به مدیر مستقیم خود اطلاع دهند.

همچنین تاکید شده است: کارکنانی که در دانشگاه شریف حضور خواهند داشت حداکثر مراقبت‌های لازم جهت جلوگیری از شیوع بیماری کرونا را به عمل آورند.

منبع:ایسنا

درباره ی 3m73m3m3mg

مطلب پیشنهادی

تمرین خانگی ملی پوش ژیمناستیک ایران به امید المپیک

سعید رضا کیخا ملی پوش ژیمناستیک ایران به چالش ورزش در خانه پیوست. کیخا که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *