یکشنبه , 7 آذر 1400 - 2:28 بعد از ظهر

شهردار مشهد بیانیه گام دوم انقلاب را در دستور کار قرار دهد

شهردار مشهد بیانیه گام دوم انقلاب را در دستور کار قرار دهد 

 رئیس شورای اسلامی شهر مشهد خطاب به شهردار مشهد گفت: شورای ششم بیانیه گام دوم انقلاب را از موضوعات مهم در دستور کار خود قرار داده که لازم است شما نیز به عنوان شهردار مشهد این بیانیه کاربردی و مهم را در دستور کار خود قرار دهید.

حسن موحدیان امشب در مراسم تودیع و معارفه شهردار مشهد که در نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار شد، اظهار کرد: شورای ششم برای رفع مشکلات مردم کوتاهی نکرده و دستورات استاندار را به عنوان دستورات حاکمیتی اجرا خواهیم کرد.

وی افزود: شورای ششم براساس بیانیه گام دوم انقلاب و با وسواس آقای ارجائی را به سمت شهردار مشهدالرضا انتخاب کرد. وی فردی پرکار، انقلابی و باسابقه بوده که با بدنه شهرداری آشنایی کامل دارد.

رئیس شورای اسلامی شهر مشهد خاطرنشان کرد: برای ما بومی بودن شهردار مساله مهمی بود. کسی که شهردار مشهد می‌شود، باید شهر را بشناسد و به تمام جزئیات آن آگاه باشد چرا که شهر مشهد با دیگر کلان‌شهرها فرق دارد. در مشهد بارگاه امام رضا(ع) قرار دارد و هر سال بین ۲۵ تا ۳۰ میلیون زائر به این شهر می‌آید.

موحدیان با برشمردن توصیه‌هایی به شهردار جدید مشهد عنوان کرد: وقت خود را نباید تلف کنید و از تجربیات شوراها و شهرداران گذشته که در این شهر زحمت بسیاری کشیده‌اند، استفاده کنید. تجربیات آنان ارزشمند است و می‌توانند در خدمت شما باشد.

وی ادامه داد: شورای ششم اهل تعامل است و در این راستا از تعامل با تمام دستگاه‌های استان استقبال می‌کند. ما به عنوان شورای شهر از هر گونه ارتباط با دستگاه‌های دیگر کوتاهی نکرده تا مشکلات شهر را کم کنیم. شورای ششم تماما پشتیبان آقای ارجائی است و ان‌شاء‌الله شهردار منخب نیز خدمت‌گزار مردم باشد.

منبع: ايسنا

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

استاندار گلستان: کشاورزان خسارت دیده حمایت می شوند

  استاندار گلستان با اشاره به وضعیت بارندگی و مشکلات ناشی از کرونا در جامعه، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *