سه شنبه , 9 آذر 1400 - 6:00 قبل از ظهر

عقد قرارداد خرید ۱۹ دستگاه لایروب جنتکس

عقد قرارداد خرید ۱۹ دستگاه لایروب جنتکس
عکس آرشیوی است.

مدیر کل امور خدمات شهری شهرداری تهران گفت: در مرحله نخست ۵ دستگاه جنتکس وارد چرخه خدمات شهری تهران شد و تعداد باقی مانده نیز پس از تجهیز وارد مدار خدمات شهری می شود.

به گزارش ایسنا، اصغر عطایی در تشریح جزئیات خرید دستگاه لایروب جنتکس از سوی معاونت خدمات شهری شهرداری تهران گفت: در شهر تهران غیر از کانال‌ها و مسیلها، منهول‌هایی قرار دارد که به مرور زمان از لجن انباشت می شوند و بر اساس لوله گذاری و لوله روانی انجام شده در سطح شهر همواره شاهد رسوب گذاری‌هایی در آن‌ها هستیم که امکان تردد نیروهای کارگری در آن‌ها وجود ندارد.

مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران افزود: در سیستم جمع آوری و هدایت آبهای سطحی کالبرت‌هایی در زیر خیابان قرار دارد که آب‌های سطحی از آن عبور می کند که باز هم در برخی از آن‌ها امکان تردد نیروی کارگری خدمات شهری شهرداری تهران برای لایروبی نیست.

عطایی در تشریح جزئیات دستگاه لایروب جنتکس گفت: دستگاه جنتکس با استفاده از ویبره، لوله‌گذاری و مکش تمام رسوبات و لجن های جمع شده در مسیرهایی که امکان کار نیروی کارکرگری وجود ندارد را تخلیه می کند.

او ادامه داد: ما در مدیریت شهری پایتخت فاقد این چنین دستگاه‌های لایروب با قدرت مکش بالا بودیم که خوشبختانه توانستیم قرارداد خرید ۱۹ دستگاه آن را نهایی کنیم که در مرحله نخست ۵ دستگاه وارد چرخه خدمات شهری تهران شد و تعداد باقی مانده نیز پس از تجهیز وارد مدار خدمات شهری می شود.

بنا براعلام سایت شهر، مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران در پاسخ به این سوال که دستگاه جنتکس خریداری شده ساخت داخل است یا وارداتی؟ گفت: شرکت سازنده ماشین لایروب جنتکس ایرانی است اما باید تاکید کنم دستگاه ساخته و تحویل داده شده از لحاظ امکانات و کارایی با نمونه خارجی خود برابری می کند.

انتهای پیام

درباره ی 4m7md

مطلب پیشنهادی

وزرای دفاع روسیه و چین نقشه راه همکاری نظامی را امضا کردند

وزرای دفاع روسیه و چین در نشست کاری که از طریق یک ویدئو کنفرانس برگزار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *