دوشنبه , 8 آذر 1400 - 3:19 قبل از ظهر

عملیات غربال‌گری هلال‌احمر در ایستگاه پایانی

عملیات غربال‌گری هلال‌احمر در ایستگاه پایانی

ایسنا/زنجان مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان زنجان گفت: عملیات تب‌سنجی و پایش سلامت در مبادی ورودی و خروجی این استان توسط هلال‌احمر پایان یافت.

شهرام میرزایی ظهر امروز (۱۹ فروردین) در جمع خبرنگاران با بیان این‌که برپایی پست‌های بازرسی سلامت به منظور غربالگری و تب‌سنجی ویروس کرونا از ۹ اسفندماه پارسال در مبادی ورودی و خروجی استان زنجان در ۲۴ پست آغاز شده بود، اظهار کرد: در اجرای این طرح پایش سلامت ۹۷ هزار و ۶۰۷ نفر توسط نیروهای داوطلب، جوانان و کارکنان جمعیت هلال‌احمر استان زنجان با موفقیت انجام شد.

وی با اشاره به این‌که سلامت سرنشینان ۳۸ هزار و ۹۶ خودور در این طرح مورد پایش قرار گرفت، ادامه داد: در این مدت پایش سلامت، ۴۲۲ نفر با علائم تب شناسایی شده بودند که ۳۶۹ نفر به مراکز درمانی استان ارجاع داده شدند.

این مسئول تصریح کرد: از ابتدای غربالگری و پایش سلامت ۱۳۶۴ نفر از داوطلبان، جوانان و پرسنل هلال‌احمر در پست‌های بازرسی سلامت، غربال‌گری و تب‌سنجی افراد ورودی به شهرها فعالیت کرده‌اند.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان زنجان با تاکید بر این‌که از این تعداد ۱۰۰۴ نفر داوطلب و اعضای جوانان و ۳۶۰ نفر نیز از کارکنان جمعیت هلال‌احمر استان هستند، خاطرنشان کرد: در این مدت ۲۴۴ خودروی سواری، کمک‌دار و کمک‌دار سبک در ارائه خدمات فعال بود.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

درباره ی 3nd

مطلب پیشنهادی

ساماندهی بازار دستفروشان بندرعباس به قیمت “له‌شدن‌قشرضعیف” تمــام نشود

ایسنا/هرمزگان نماینده حوزه انتخابیه مرکزی هرمزگان در مجلس گفت: زمزمه جابجایی دستفروشان خــیابان طـــالقانی بندرعباس، دستفروشان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *