دوشنبه , 8 آذر 1400 - 3:28 قبل از ظهر

لرستان در شاخص‌های آموزشی خوب عمل کرده است

لرستان در شاخص‌های آموزشی خوب عمل کرده است 

  معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت: لرستان در شاخص‌های آموزشی خوب عمل کرده است.

علیرضا کمره‌ای، امروز ۲۷ تیرماه در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل آموزش و پرورش لرستان که از طریق فضای مجازی در محل سالن جلسات این اداره برگزار شد، اظهار کرد: سند تحول بنیادین آموزش و پرورش می‌خواهد چشم انداز خوبی برای آینده ترسیم کند.

وی با اشاره به آیه ۹۷ سوره نحل گفت : خداوند رحمان دراین آیه می‌فرماید: مَنْ عَمِلَ صَالِحًا مِنْ ذَکَرٍ أَوْ أُنْثَیٰ وَهُوَ مُؤْمِنٌ فَلَنُحْیِیَنَّهُ حَیَاةً طَیِّبَةً ۖ وَلَنَجْزِیَنَّهُمْ أَجْرَهُمْ بِأَحْسَنِ مَا کَانُوا یَعْمَلُونَ: هر کس از مرد و زن کار نیکی به شرط ایمان به خدا به جای آرد ما او را به زندگانی خوش و با سعادت زنده ابد می‌گردانیم و اجری بسیار بهتر از عمل نیکی که می‌کردند به آنان عطا می‌کنیم.

کمره‌ای هدف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش را  ترسیم چشم انداز خوبی برای آینده عنوان کرد و با بیان اینکه علیرضا نخعی، مدیرکل آموزش و پرورش لرستان، منشا خیر و برکت بود و نقش الگویی خوبی را ایفا کرد.

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش در خصوص ویژگی‌های خوب یک مدیر بیان کرد: مدیر باید اخلاق مدار بوده و علاوه بر سلامت نفس، دارای انصاف در عمل و قضاوت باشد و در پذیرش مسئولیت درست عمل کند که علیرضا نخعی دارای چنین خصلت‌های ارزشمندی بود.

وی اضافه کرد: این استان در شاخص‌های آموزشی خوب عمل کرده و با وجود نیروهای مستعد و توانمند می‌تواند جهش خوبی داشته باشد.

کمره‌ای یادآور شد: در لرستان با توجه به شیوع کرونا و مشکلات به وجود آمده کارهای خوبی صورت گرفته که امیدواریم  شاهد موفقیت‌های بیشتری باشیم.

منبع: ایسنا

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

خبرنگار تا کجا اجازه افشاء دارد؟

در روزهای اخیر، افشاگری‌های یک خبرنگار در رابطه با استخدام‌های غیرقانونی در وزارت نفت، بار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *