یکشنبه , 7 آذر 1400 - 9:23 قبل از ظهر

لزوم تسریع در ایجاد مرکز ساماندهی متکدیان و معتادان متجاهر در سمنان

لزوم تسریع در ایجاد مرکز ساماندهی متکدیان و معتادان متجاهر در سمنان

ایسنا/سمنان سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان بر لزوم تسریع در راه اندازی مرکز ساماندهی متکدیان و معتادان و متجاهر در استان تاکید کرد و گفت: بحث ساماندهی متکدیان و معتادان متجاهر در سطح استان امری ضروری و اقدام انجام شده در راه اندازی مرکز نگهداری این افراد در استان، بسیار ارزشمند است.

احمد ریواده، سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان با بیان اینکه کنترل و مدیریت آسیب های اجتماعی همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری بوده است، اظهار کرد: تکلیف محوری یکی از شیوه های‌مدیریتی است که ما به عنوان مسئول، باید به بحث حوزه آسیب های اجتماعی در قالب تکلیف انسانی نگریسته و عمل کنیم.
وی افزود: امروز قاچاقچیان مواد مخدر به صورت هوشمند عمل می کنند، لذا نیاز است برای پیشگیری و مقابله در این حوزه، توجه جدی داشته باشیم.
ریواده بیان کرد: اقدام انجام شده در بحث راه اندازی مرکز ساماندهی متکدیان و معتادان و متجاهر امری بسیار ارزشمند است که در این خصوص هم اینک در ابتدای راه هستیم و این امر نیاز به تقویت و تکمیل دارد.
وی خاطرنشان کرد: استان سمنان امروز نیازمند این خدمت بوده و این ‌مرکز،‌ به عنوان مرکز موقت “ماده ۱۶” ، راه اندازی شده و بر اساس تکلیف موجود اقدام خواهد کرد.
ریواده تاکید کرد: نیاز است تا دستگاه های متولی امر، در خصوص تکمیل و تقویت این مرکز و انجام اقدامات و مقدمات اولیه لازم، از طریق مرکز مطالبه جدی داشته باشند.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان گفت: اقدامات لازم در این حوزه باید به قید فوریت در دستور کار قرار گیرد و مسئولان مرتبط طی بازدید های میدانی به بهبود امور و خدمات در حوزه قانون بپردازند.

انتهای پیام

درباره ی 3m73m3m3mg

مطلب پیشنهادی

تمرین خانگی ملی پوش ژیمناستیک ایران به امید المپیک

سعید رضا کیخا ملی پوش ژیمناستیک ایران به چالش ورزش در خانه پیوست. کیخا که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *