شنبه , 13 آذر 1400 - 5:19 بعد از ظهر

مراکز مشاوره رایگان در میبد راه‌اندازی می شود

مراکز مشاوره رایگان در میبد راه‌اندازی می شود

ایسنا/یزد رئیس مرکز صدای مشاور بهزیستی استان یزد از راه اندازی مراکز مشاوره و پایگاهای سلامت اجتماعی در شهرستان میبد خبر داد.

«محمد علی صادقی پور» در نشست مشاوران و موسسات همسو با بهزیستی در شهرستان میبد که به منظور کاهش استرس و اضطراب مردم در خصوص کرونا برگزار شد، گفت: باید به مردم یاد بدهیم که چطور استرس شان را کم کنند.

وی با بیان این که مردم در این بحران باید برای کاهش استرس ساعات بیشتری را برای ورزش و مطالعه بگذارند، اضافه کرد: اگر بتوانیم این شرایط را مدیریت کنیم، فشار‌ها کمتر خواهد شد و از بحران کرونا هم با موفقیت بیرون خواهیم آمد.

رئیس صدای مشاور بهزیستی استان گفت: مقرر شد در میبد در هر محله، مراکز مشاوره، پایگاه‌های سلامت اجتماعی و موسسات و تیم‌هایی راه اندازی شود، تا به شهروندان، خدمات روانشناختی ارائه بدهند.

صادقی پور گفت: شبکه‌های مجازی بهترین راهکار ارائه خدمات در این بحران است تا مردم از خانه‌های خود بیرون نیایند و خدمات را دریافت کنند.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی بهزیستی استان یزد، در شهرستان میبد ۲۰ موسسه فعالیت دارند که از این تعداد ۱۴ موسسه خیریه‌ای و شش موسسه همسو با بهزیستی است.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

درباره ی

مطلب پیشنهادی

تمرین خانگی ملی پوش ژیمناستیک ایران به امید المپیک

سعید رضا کیخا ملی پوش ژیمناستیک ایران به چالش ورزش در خانه پیوست. کیخا که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *