یکشنبه , 7 آذر 1400 - 8:42 قبل از ظهر

مردم ثابت کردند حامی سلامت هستند

مردم ثابت کردند حامی سلامت هستند

ایسنا/تهران فرماندار شمیرانات از مردم فهیم شهرستان در احترام به سلامتی هم‌نوعان خود که در روز طبیعت در خانه‌ها ماندن قدردانی کرد.

سید مهدی ساداتی عصر دیروز چهارشنبه ۱۳ فروردین طی سخنانی مردم ایران را مردمی فهیم دانست و تصریح کرد: کشور ایران با فرهنگ کهن و مردمی نوع دوست که آن از دیگر کشورها متمایز می‌کند این نوعدوستی را به خوبی به منصه ظهور گذاشته و احترام به هموطن و خانواده دوستی را برای جهانیان الگو کرده است.

وی رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی توسط مردم را نقطه عطف مشارکت غلبه بر ویروس کرونا برشمرد و خاطر نشان کرد: شهروندان با احترام متقابل به حقوق شهروندی و اجرای دستوالعمل‌های بهداشتی که حضور نیافتن در تفرجگاه‌ها و بوستان‌ها در روز طبیعت یکی از موارد آن است گامی جدی در قطع زنجیره ویروس کرونا برداشتند که قابل تقدیر است.

فرماندار شهرستان شمیرانات خواستار ادامه این روند تا شکست کرونا شد و تاکید کرد: امروز شهروندان شمیرانات حساسیت‌ها را درک کرده و همدلی و همکاری خوبی را با کمیته مبارزه با کرونا در شهرستان دارند که ادامه‌دار بودن اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی و محدودیت‌های اعلام شده را از مردم خواستارم.

منبع:ایسنا

درباره ی

مطلب پیشنهادی

تمرین خانگی ملی پوش ژیمناستیک ایران به امید المپیک

سعید رضا کیخا ملی پوش ژیمناستیک ایران به چالش ورزش در خانه پیوست. کیخا که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *