دوشنبه , 8 آذر 1400 - 6:25 بعد از ظهر

مقابله با ویروس کرونا با ۲۸ بیمارستان تخصصی و ۱۲ هزار کادر پزشکی

مقابله با ویروس کرونا با ۲۸ بیمارستان تخصصی و ۱۲ هزار کادر پزشکی

امیرسرتیپ کیومرث حیدری در مراسم افتتاح بیمارستان ۶۰ تختخوابی نیروی زمینی ارتش در زاهدان اظهار داشت: عدالت محوری و شایسته‌سالاری شعار ارتش ولایت مدار و اصول اعلامی نیروی زمینی سپاه است.

وی افزود: در مبحث ولایتمداری اعتقاد نیروی زمینی و کارکنان خدمتگزار این نهاد بر این موضوع استوار است و همانطور که در سوره مبارکه حمد می‌خوانیم «اهدنا الصراط المستقیم» مراد از این صراط ولی فقیه در عصر ماست؛ در عصر خودش رسول اکرم (ص) صراط امت بوده و رفتار، گفتار و به عمل ایشان نگاه می‌کردند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران ادامه داد: امروز برای ما به عنوان سیره نبوی و سیره علوی آن رفتارها نهادینه شدند و در غیاب رسول اکرم و ائمه اطهار صراط مستقیم وجود نازنین ولایت فقیه و به طور مجسم حضرت آیت الله خامنه ای است و اعتقاد دیگری داریم که در همین سوره مبارکه می‌فرماید «انعمت علیهم» باز هم باور و اعتقاد ما در نیروی زمینی این است که مراد از نعمت، نعمت عظمای ولایت هست.

امیر سرتیپ حیدری گفت: خدا را شاکریم که ما را با صراط مستقیم در عصر خود آشنا کرد و در رکاب آن راه قرار داد و به ما بالاترین نعمت که نعمت ولایت باشد عنایت فرموده است و با بهره‌مندی از این نعمت بزرگ شکرگزاری را در نیروی زمینی در راستای ولایت نهادینه کردیم.

وی گفت: دو راه را به عنوان راههای خوب شکرگزاری تعیین کردیم راه اول اطاعت از ولایت و راه دوم خوب کارکردن، درست کار کردن و حضور به هنگام و لبیک گفتن به فرامین ولی امر مسلمانان است که خدا را شاکر هستیم تا امروز با جدیت تمام در مسیر این اصول قدم برداریم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران ادامه داد: یک روز ولایت مداری نیروی زمینی در مبارزه با دشمنان بایستی رقم خورد که ۴۶ هزار شهید گواه این ولایت محوری است و یک روز در عرصه حوادثی که غیرمترقبه است بایستی ولایت مداری کنیم.

وی با بیان اینکه یک روز در زلزله بایستی حضور پیدا کنیم و یک روز بایستی در مبارزه با ویروس کرونا ولایت مدار بوده و اوامر ولایت امرمان را روبروی خود قرار دهیم خاطرنشان کرد: امروز هم در این استان سیستان وبلوچستان که حضرت آقا دو عنوان زیبا تنگه احد و گنج پنهان برای آن بیان کردند خداروشاکریم که توانستیم در اجرای اوامر مولا، مقتدا و امام بزرگوار مان گوشه‌های از خدمتگزاری بی منت نیروی زمینی را به منصه ظهور برسانیم.

حیدری تصریح کرد: ما آمدیم در خدمت مسؤولان سیستان وبلوچستان خدمتگزاری و بدون ادعا پا در رکاب باشیم و جا دارد از همراهی این مسؤولان تشکر کنم که از لحظه‌ای که وارد استان شدیم مورد محبت استاندار بودیم و تلاش کردند تا ما بتوانیم زمینه‌ای برای خدمتگزاری بهتر فراهم کنیم.

گفتنی است؛ بیمارستان ۶۰ تختخوابی کرونایی ارتش با حضور فرمانده نیروی زمینی ارتش، نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان، استاندار و جمعی از مسؤولان این استان روز چهارشنبه در زاهدان افتتاح شد.

منبع:خبرگزاری مهر

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

وزیر علوم مشکوک به کرونا شد/نتیجه تست کرونا هنوز مشخص نشده است

سرپرست اداره‌کل روابط عمومی وزارت علوم با بیان اینکه دکتر زلفی‌گل وزیر علوم، تحقیقات و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *