چهارشنبه , 10 آذر 1400 - 7:04 قبل از ظهر

نامه دانش‌آموختگان دانشگاه خواجه نصیر به کاندیداهای انقلابی برای وحدت

جمعی از دانش آموختگان بسیجی دانشگاه صنعتی خواجه نصیر طی نامه‌ای خطاب به کاندیداهای انقلابی از آنها خواسته اند که در انتخابات پیش رو وحدت داشته باشند.

متن این نامه به شرح زیر است:

کاندیداهای محترم جریان انقلاب

باسلام و احترام

همانطور که مستحضرید، در حالیکه انقلاب اسلامی مرحله ی آغازین چله ی دوم خود را طی می کند، متاسفانه سالیان گذشته به دلیل استقرار مسوولینی در ارکان مهم مدیریت کشور که راهبردها و نگاه های ایشان فاصله زیادی با سند تدوینی گام دوم و  سایر اسناد بالادستی کشور داشت، فرصت سوزی های فراوانی صورت گرفت و این رخدادها، دستیابی به اهداف مهم جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی را  به تعویق انداخته است. تعویق در نیل به اهداف انقلاب و عدم توجه به این مهم، درحالی است که سندی همچون گام دوم انقلاب اسلامی بسته ای کامل و درخشان از گام های آینده کشور بر محور آرمان های انقلاب اسلامی است.

 همه موارد گفته شده در آستانه انتخابات ریاست جمهوری، شرایطی را به وجود آورده است که زمانی برای سعی و خطا و آزمودن آزموده ها  باقی نمانده  و کم توجهی و سهل انگاری و هرگونه اقدام غیر هوشمندانه در این میدان می تواند صدماتی بزرگ و جبران ناپذیر بر پیکره انقلاب و نظام اسلامی وارد آورد.

همگان می دانند همین بی توجهی ها چگونه در دوره های گذشته منجر به تشکیل دولتی  شد که اقدامات نادرست و فاصله دار آن ها از آرمان های انقلاب، فرهنگ سازی وعده های دروغین و انباشت مطالبات مردمی، ظرفیت اجتماعی ارزشمند مردم که همیشه مورد توجه عمیق بنیانگذار جمهوری اسلامی و رهبر معظم انقلاب بود را در معرض آسیب قرارداد و کار را به اینجا رسانید که آگاهی بخشی که یکی از اصول اساسی انقلاب اسلامی است؛ مورد خدشه قرار گرفته است.

مجمع دانش آموختگان بسیجی دانشگاه خواجه نصیر در این مقطع مهم و اثر گذار از کلیه کاندیداهای جریان انقلاب مجدانه تقاضا دارد با بررسی شرایط و نگاه مدبرانه به صحنه رقابت و دشمنی ها و تاکید بر استقرار دولتی انقلابی در راستای سیاست های کلی گام دوم انقلاب اسلامی از هرگونه افتراق و چندگانگی پرهیز نمایند و در عین لحاظ کردن تدابیر و ظرافت های لازم مدیریت صحنه انتخابات، فضا را برای اتحاد بر یک کاندیدای نهایی پیش از روز انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم فراهم نمایند.

بدون شک اجر و پاداش الهی شامل حال کلیه خادمان و تلاش گران جبهه مردم سالاری دینی ذیل عنایات الهی خواهد بود.

منبع:تسنیم

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

مشکل‌گشایی در همه مسائل با همت بلند، خردمندی، درست‌اندیشی و توکل به خدا

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی با تبریک هفته بسیج، «همت بلند، خردمندی، درست‌اندیشی و توکل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *