جمعه , 12 آذر 1400 - 10:26 قبل از ظهر

نتیجه انتخابات شوراها در ۶ شهر البرز هنوز تأیید نشده است

نتیجه انتخابات شوراها در ۶ شهر البرز هنوز تأیید نشده است

  هیئت نظارت بر انتخابات شوراها در استان البرز پس از بررسی اعتراضات و شکایت‌های مربوط به انتخابات شوراهای شهر، نتیجه انتخابات ۱۲ شهر را تأیید و انتخابات شش شهر را برای بررسی بیشتر و تصمیم نهایی به هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای کشور ارجاع داده است.

این شش شهر شامل فردیس، مشکین‌دشت، گرمدره، ماهدشت، کمالشهر و هشتگرد است و هیئت مرکزی نظارت ظرف چند روز آینده نظر خود را در خصوص بررسی‌های هیئت نظارت استان اعلام خواهد کرد.

پیش از این علیرضا عباسی نماینده کرج در مجلس شورای اسلامی و سخنگوی هیئت نظارت بر انتخابات شوراها در استان البرز به ایسنا گفته بود: عمده شکایات در شهرهایی که مورد بررسی قرار گرفته، مربوط به خرید رأی بوده و در برخی حوزه‌ها این موضوع قابل توجه است.

عباسی اعلام کرده بود: با توجه به این تخلفات قابل توجه، احتمالاً آرا نامزدهای متخلف در برخی صندوق‌ها باطل شود ولی اینکه ابطال آرا در نتیجه نهایی چقدر اثرگذار باشد هنوز مشخص نیست.

وی در خصوص وضعیت فردیس هم به ایسنا گفته بود: ۱۰ درصد آرا در فردیس بازشماری شد و ممکن است نتیجه نهایی نسبت به نتیجه اولیه تغییراتی داشته باشد البته تغییر به این صورت که رتبه یک عضو منتخب در بین سایر منتخبین جابجا شود.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

وحیدی: دغدغه دولت و مجلس رفع تنگناهای معیشتی مردم است

وزیر کشور با بیان اینکه دغدغه دولت و مجلس رفع مضایق معیشتی مردم است، گفت: …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *