شنبه , 6 آذر 1400 - 9:33 بعد از ظهر

نقش‌آفرینی رسانه‌های لرستان/بسیج رسانه مسیر خوبی برای توسعه استان در پیش گرفته است

نقش‌آفرینی رسانه‌های لرستان/بسیج رسانه مسیر خوبی برای توسعه استان در پیش گرفته است

ایسنا/لرستان مسئول امور مطبوعات و خبرگزاری‌های اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، گفت: هرکس برای شهر، استان و کشور خود قدمی بردارد بسیجی است.

احمد کاظمی، امروز در دیدار با مسئول بسیج رسانه استان، ضمن تبریک فرارسیدن هفته بسیج، اظهار کرد: هرکس برای شهر، استان و کشور خود قدمی بردارد بسیجی است.

وی ادامه داد: بسیج به عنوان یکی از بی نظیرترین تشکل‌های مردمی در دنیا است و هر جا که احساس کند برای انقلاب، مردم و نظام مشکلی پیش بیاید عاشقانه، خالصانه، مخلصانه و با روحیه جهادی وارد می‌شود.

این مسئول گفت: همین که صداقت داشته و سالم بوده و دغدغه مردم را داشته باشیم، خصوصیات یک بسیجی را داریم. امروز بسیج یک تفکر، اندیشه و یک فرهنگ متعالی است و ریشه در اعتقادات و باورهای اسلامی ما دارد.

کاظمی با بیان اینکه نقش رسانه‌ها و فضای مجازی در بالا رفتن آگاهی مردم بسیار تأثیرگذار است، عنوان کرد: هرجا که احساس کردیم نیاز داریم حوزه بسیج در کنار رسانه بوده است.

این مسئول اضافه کرد: بسیج رسانه مسیر خوبی را برای توسعه استان در پیش گرفته و در این راه رسانه‌های استان را تحت حمایت خود قرار داده که امیدواریم این مسیر همچنان ادامه داشته باشد.

وی ادامه داد: بسیج رسانه استان ظرفیت‌های بزرگی دارد و در همراهی خبرنگاران در راستای برگزاری کلاس‌های آموزشی،ورزشی، فرهنگی و … به خوبی عمل کرده و از آقای مریدی مسئول آن کمال تشکر را داشته باشیم.

کاظمی گفت: تلاش برای حرفه‌ای‌تر شدن رسانه‌ها از یک سو و دیده شدن آنها از سوی دیگر عاملی تأثیرگذار در تقویت حوزه رسانه‌ای استان است که باید با فراگیری مناسب برنامه‌ریزی و اجرایی شود.

مسئول امور مطبوعات و خبرگزاری های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان بیان کرد: اعتقاد ما بر این است که تمام رسانه‌ها که قلمشان برای پیشبرد اهداف مردم برداشته می‌شود بسیجی هستند و صداقت، درستکاری و بررسی مشکلات مردم از خصوصیات بارز یک بسیجی است.

کاظمی اظهار کرد: مسئول بسیج رسانه استان در شرایط سخت و با مشکلات فراوانی که وجود دارد سعی کرده همیشه همراه و همیار رسانه‌ها باشد و هر جایی که نیاز به همکاری بوده همیشه پای کار و تکیه گاه رسانه‌های استان بوده است.

وی همچنین گفت: حمایت از رونق تولید در شرایط فعلی برای بی اثرکردن تحریم‌ها و شکوفایی کشور است و در این مسیر رسانه‌ها وظیفه سنگینی را عهده‌ دارند. رسانه‌ها می‌توانند در معرفی توانمندی‌ها، ظرفیت‌ها و قابلیت‌های کشور، بسیار اثرگذار باشند و خوشبختانه اصحاب رسانه استان تاکنون نقش‌آفرینی خوبی داشته‌اند.

مسئول امور مطبوعات و خبرگزاری های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان افزود: تلاش برای حرفه‌ای‌تر شدن رسانه‌های لرستان از یک سو و دیده شدن آنها از سوی دیگر عاملی تأثیرگذار در تقویت حوزه رسانه‌ای استان است.

انتهای پیام

درباره ی 3m73m3m3mg

مطلب پیشنهادی

تمرین خانگی ملی پوش ژیمناستیک ایران به امید المپیک

سعید رضا کیخا ملی پوش ژیمناستیک ایران به چالش ورزش در خانه پیوست. کیخا که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *