دوشنبه , 8 آذر 1400 - 2:44 قبل از ظهر

هلال احمر خراسان جنوبی آماده دریافت کمک‌های مردم در روز برات

هلال احمر خراسان جنوبی آماده دریافت کمک‌های مردم در روز برات

ایسنا/خراسان جنوبی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گفت: هلال احمر خراسان جنوبی آماده دریافت کمک‌ها و نذورات مردم در روز برات خواهد بود.

محمدرحیم شهریاری، امروز سه شنبه 19 فروردین در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری سنت کهن مردم خراسان جنوبی با عنوان چراغ برات در روز 14 شعبان و خیرات مردم برای اموات، اظهارکرد: امسال به واسطه شیوع کرونا لازم است مردم خیرات برای درگذشتگان خود را به صورت غیرحضوری انجام دهند.

به گزارش ایسنا، وی با بیان اینکه یکی از بهترین خیرات حل مشکل و گره‌گشایی از کار بندگان خداوند است، بیان کرد: هلال احمر خراسان جنوبی این آمادگی را دارد تا مانند همیشه حلقه اتصال این کمک‌ها برای رساندن به دست نیازمندان باشد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی تصریح کرد: کمک‌های مردمی روز برات برای تهیه اقلام بهداشتی، درمانی و معیشتی هزینه و در اختیار نیازمندان واقعی قرار خواهد گرفت.

شهریاری اظهار کرد: هم استانی‌ها از طریق شماره‌گیری کد دستوری # ۵۶ * ۱۱۲ * و یا شماره حساب ۹۹۹۹۹ می‌توانند کمک‌های خود را به حساب هلال احمر واریز کنند.

وی، شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۹۹۹۹۹۹۹۹۶ نزد بانک ملت را از دیگر روش‌های پرداخت کمک عنوان کرد و یادآور شد: شعب هلال احمر در سراسر استان نیز آماده دریافت کمک‌های نقدی مردم نوع دوست خراسان جنوبی است.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

درباره ی 3nd

مطلب پیشنهادی

ساماندهی بازار دستفروشان بندرعباس به قیمت “له‌شدن‌قشرضعیف” تمــام نشود

ایسنا/هرمزگان نماینده حوزه انتخابیه مرکزی هرمزگان در مجلس گفت: زمزمه جابجایی دستفروشان خــیابان طـــالقانی بندرعباس، دستفروشان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *