دوشنبه , 8 آذر 1400 - 3:46 بعد از ظهر

وعده وزیر راه برای ایمن‌سازی نقاط حادثه‌خیز ترافیکی

وعده وزیر راه برای ایمن‌سازی نقاط حادثه‌خیز ترافیکی

وزیر راه، ‌ مسکن و شهرسازی وعده داد که طی یکی، ‌دو سال آینده تمام نقاط حادثه‌خیز در جاده‌های کشور ایمن‌سازی شود.

به گزارش ایسنا، رستم قاسمی در رزمایش طرح زمستانی پلیس راهور و دیگر دستگاه‌های امدادی و خدماتی که با حضور فرمانده ناجا، ‌ رئیس پلیس راهور ناجا، ‌ رئیس اورژانس کشور و دیگر دستگاه‌های مسئول برگزار شد، گفت: به عنوان یک سرباز فداکار و خدمت‌گذار مردم از نیروی انتظامی به خاطر اقداماتی که انجام داده تشکر می‌کنیم. همچنین تشکر ویژه می‌کنم به سبب اقداماتی که در راستای کاهش تلفات و تصادفات رانندگی انجام شده است.

وی با بیان اینکه راهداری با ۳۰ هزار نفر جمعیت در هزاران راهدارخانه در طرح زمستانی مشارکت دارد، گفت: ما تمام توان و تلاش خود را در هماهنگی با دیگر دستگاه‌ها برای خدمت به مردم انجام خواهیم داد.

وی درباره نقاط حادثه‌خیز نیز اظهار کرد: طی سال‌ های اخیر درباره نقاط حادثه‌خیز در جاده‌ها اقداماتی انجام شده اما همچنان نقاطی باقی مانده که انشاءالله طی یکی، دو سال آینده تمام نقاط حادثه‌خیز در جاده‌ها را ایمن‌سازی خواهیم کرد و تلاش خواهیم کرد تا دیگر نقطه حادثه‌خیزی نداشته باشیم.

انتهای پیام

درباره ی 3nd

مطلب پیشنهادی

ساماندهی بازار دستفروشان بندرعباس به قیمت “له‌شدن‌قشرضعیف” تمــام نشود

ایسنا/هرمزگان نماینده حوزه انتخابیه مرکزی هرمزگان در مجلس گفت: زمزمه جابجایی دستفروشان خــیابان طـــالقانی بندرعباس، دستفروشان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *