یکشنبه , 7 آذر 1400 - 7:00 قبل از ظهر

پرانتزی به روی مهمانی ادبیات در سینما و تلویزیون باز شد

پرانتزی به روی مهمانی ادبیات در سینما و تلویزیون باز شد

برنامه «پرانتز باز» رادیو نمایش ‌جمعه ـ ۲۵ تیر ماه ـ با موضوع «مهمانی ادبیات در سینما و تلویزیون» روی آنتن می‌رود.

به گزارش ایسنا، «پرانتز باز» در قسمت چهارم از سری جدید، با موضوع «مهمانی ادبیات در سینما و تلویزیون» از شبکه نمایش رادیو پخش خواهد شد. این برنامه در هر قسمت موضوع ویژه‌ای دارد و برای ادای احترام به سینمای ایران موضوع هر هفته را با نام یک فیلم سینمایی پیوند می‌زند.

در قسمت جدید این برنامه که در یک ماهگی آن به روی آنتن می‌رود، ادای احترامی هم می‌شود به فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» از ساخته‌های نرگس آبیار.

علیرضا بهرامی، نغمه دانش و احسان رضایی کارشناسان برنامه در این قسمت از «پرانتز باز» هستند و مارال دوستی (تهیه کننده و سردبیر) را که اجرای قسمت چهارم را هم عهده دار است، همراهی می‌کنند. در سه قسمت نخست این برنامه، مجید واشقانی اجرای آن را برعهده داشت و طبق اعلام، اجرای این برنامه به‌صورت چرخشی توسط افراد مختلف انجام خواهد شد.

«پرانتز باز» که در گروه برنامه‌های مستند و ترکیبی نمایشی رادیو نمایش تولید می‌شود، از موزه سینما به صورت زنده و هفتگی ساعت ٢١:٠٠ تا ٢٣:٠٠ پخش می‌شود.

مهران مدیری، علی نصیریان، رضا کیانیان، محمود پاک‌نیت، فرشته صدر عرفایی، میلاد کی‌مرام، علی سرتیپی، سجاد نوروزی و مسعود نجفی تاکنون میهمانان این برنامه بوده‌اند.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

خبرنگار تا کجا اجازه افشاء دارد؟

در روزهای اخیر، افشاگری‌های یک خبرنگار در رابطه با استخدام‌های غیرقانونی در وزارت نفت، بار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *