دوشنبه , 8 آذر 1400 - 3:14 قبل از ظهر

کشف بیش از ۹ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در مرزهای آذربایجان غربی

کشف بیش از ۹ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در مرزهای آذربایجان غربی

ایسنا/آذربایجان غربی فرمانده مرزبانی آذربایجان غربی از کشف بیش از ۹ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق توسط مرزداران استان خبر داد.

سردار یحیی حسین خانی افزود: مرزبانان هنگ های مرزی ارومیه و پیرانشهر با تلاش و جدیت در امر مبارزه با قاچاق، در چند عملیات غافلگیرانه علیه قاچاقچیان در نوار مرزی موفق شدند  قاچاقچیان را در دستیابی به اهداف شوم خود ناکام کنند.

وی افزود: مرزبانان با توقیف خودروهای حامل کالای قاچاق و بازرسی از آنها موفق شدند ۳ هزار و ۱۶ عدد انواع لوازم کادویی آشپزخانه شامل ۱۱۶ نوع اقلام آشپزخانه، ۳۱ دستگاه انواع کالای برقی و یک هزار و ۲۰۰ عدد انواع ملاقه سوپ خوری را از قاچاقچیان کشف کنند.

به گزارش ایسنا به نقل از  پایگاه خبری مرزبانی استان، سردار حسین خانی با اشاره به دستگیری ۲ قاچاقچی و توقیف ۲دستگاه خودرو که در امر قاچاق مورد استفاده قرار می گرفت، تصریح کرد: کارشناسان ارزش ریالی کالاهای مکشوفه را ۹ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال برآورد کردند.

فرمانده مرزبانی استان خاطرنشان کرد: قاچاقچیان و مخلان اقتصاد داخلی کشور بدانند مرزبانان با اشرافیت اطلاعاتی کوچکترین تحرکات را در نوار مرزی کشور زیر نظرگرفته و با هرگونه اقدام سودجویانه، قاطعانه برخورد خواهند کرد.

منبع: ايسنا

درباره ی 4m7md

مطلب پیشنهادی

وزرای دفاع روسیه و چین نقشه راه همکاری نظامی را امضا کردند

وزرای دفاع روسیه و چین در نشست کاری که از طریق یک ویدئو کنفرانس برگزار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *