دوشنبه , 8 آذر 1400 - 9:15 بعد از ظهر

گاراژ قدیمی محل تمرین ستاره جهان تنیس

گاراژ قدیمی محل تمرین ستاره جهان تنیس

دنیل مدودف در روزهای قرنطینه در یک گاراژ قدیمی در مسکو به تمرین می‌پردازد.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، شکی در آن نیست که دنیل مدودف یک ورزشکار خاص است. گاهی اوقات در جریان رقابت‌ها مانند یک باد مهیب عمل می‌کند اما اغلب اوقات به عنوان یک بازیکن سرد دیده می‌شود که توانایی بالایی در تمرکز دارد. تنیسور روس که به دلیل بحران کرونا اکنون در دوران قرنطینه به سر می‌برد چهره خاص دیگری از خود نشان داد.

مرد شماره پنج جهان در شبکه‌های اجتماعی نشان داد که در یک گاراژ تمرین می‌کند. در این مکان خبری از ماشین‌های آخرین سیستم نبود بلکه همه چیز معمولی بود. در آن گاراژ قدیمی و کوچک یک نیمکت، چند دمبل و یک موتور قرار داشت.

در ویدئویی که در مسکو منتشر شده است می‌توان گیلز چرورا، مربی تنیسور روس را دید که درباره وضعیت کنونی جهان تنیس و مدودف اخیرا صحبت کرده است. او گفت: نمی‌توان درباره تعویق رولان گاروس چیزی گفت چون شرایط خیلی عجیب است. با دنیل خانه‌ای را پیدا کردیم که زمین دارد و می‌تواند در آن جا تمرین کند. مدودف تمرینات ضروری را انجام خواهد داد. سپس کنترل ذهن اهمیت دارد چون مشخص نیست این بحران تا چه زمانی ادامه پیدا کند. این موضوع ممکن است با خستگی ذهن همراه شود. اکنون دنیل تا حد ممکن باید خود را روی فرم نگه دارد و به عادت‌های قدیمی‌اش مشغول شود مانند بازی فیفا و دیگر بازی‌های کامپیوتری.

منبع:ایسنا

درباره ی

مطلب پیشنهادی

تمرین خانگی ملی پوش ژیمناستیک ایران به امید المپیک

سعید رضا کیخا ملی پوش ژیمناستیک ایران به چالش ورزش در خانه پیوست. کیخا که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *