یکشنبه , 7 آذر 1400 - 3:04 بعد از ظهر

۲۷ سال بلاتکلیفی ۲۳۰ خانه نیازمندان، مایه شرمساری مسئولان ماست

 ۲۷ سال بلاتکلیفی ۲۳۰ خانه نیازمندان، مایه شرمساری مسئولان ماست

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مسئول بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۲۷ سال بلاتکلیفی ۲۳۰ خانه نیازمندان، مایه شرمساری مسئولان ماست که دستور رهبر انقلاب هنوز بر زمین مانده است،

مسعود پرهیزگاری در نشست با اصحاب رسانه در تپه “دم مالی سروک” شهرستان بویراحمد افزود: نشست خبری با اصحاب رسانه را در مکانی برگزار می کنیم که همواره مورد مطالبه دانشجویان بسیجی  بوده است.

وی اظهارکرد: مطالبه گری یکی از برنامه های جدی دانشجویان است این تپه دمالی است که ۲۷ سال قبل همزمان با سفر رهبر انقلاب قرار بود ۲۵۰۰ خانه در کشور برای نیازمندان ساخته شود.که قرار بود ۲۳۰ خانه برای نیازمندان در این منطقه اسکان پیدا کنند.

مسئول بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه؛ بعد از ۲۷ سال هنوز هیچ کاری انجام نشده و جوانانی که آن زمان باید خانه دار می شدند اکنون پیر شده اند و هیچ اتفاقی رخ نداده است، خاطرنشان کرد: بنیاد مسکن حتی اسامی صاحبان اراضی را اعلام نمی کرد، اما در چند سال اخیر کمی پیش رفته ایم.

پرهیزگاری تصریح کرد: تنها یک خانه در این محل ساخته شده و نیاز است زیرساخت کار سایر مالکین فراهم شود و مسئله مهم این هست که چرا بنیاد مسکن مشکلات جاده را حل نمی کند وزیرساخت های آب ،برق گاز در این مکان فراهم نمی شود.

وی ادامه داد: ۲۷ سال بلاتکلیفی مایه شرمساری مسئولان ماست که دستور رهبر انقلاب هنوز بر زمین مانده است، دستگاه قضا ورود و کمک کردند اما نیاز است بیشتر کمک و همراهی کنند.

مسئول بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد از جمله این مشکلات را وجود معارضین محلی بیان و عنوان کرد: کم کاری های بنیاد مسکن در تحقق این موضوع قابل مشاهده است و کار جدی انجام نشده است. هیچگونه زیرساختی در این مکان وجود ندارد که مردم بتوانند در این محل خانه بسازند.

پرهیزگاری از اجرای ۱۸ برنامه شاخص هفته بسیج دانشجویی در حوزه های مختلف خبر داد و گفت: پروژه دیگری که همواره مورد مطالبه دانشجویان بوده است و تا حدودی موفق بوده اند اما زمانی شرایط مطلوب است که کارگران به کار برگردند.

وی افزود: خیلی از قطعات کارخانه قند یاسوج به سرقت رفته و ما انتظار داریم با افرادی که خیانت در امانت کردند برخورد شود و منتظریم قوه قضاییه این ماجرا را حل کند.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد، مسئول بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد در خصوص پروژه هایی که زیست بوم را دستخوش تغییر کند، تصریح کرد: انتظار داریم مسولان شفاف سازی کنند باید منافع و مضرات پروژه ها را مطرح کنند، اگر موضوعی مطرح است با دلیل بیایند و مخالفان را قانع کنند.

انتهای پیام

درباره ی 3m73m3m3mg

مطلب پیشنهادی

تمرین خانگی ملی پوش ژیمناستیک ایران به امید المپیک

سعید رضا کیخا ملی پوش ژیمناستیک ایران به چالش ورزش در خانه پیوست. کیخا که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *