شنبه , 6 آذر 1400 - 11:09 بعد از ظهر

۷۰۰ هزار ماسک توسط مراکز نیکوکاری مازندران تولید شد

۷۰۰ هزار ماسک توسط مراکز نیکوکاری مازندران تولید شد

ایسنا/مازندران معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد مازندران گفت: به همت ۱۰ مرکز نیکوکاری در استان به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا تاکنون ۷۰۰ هزار ماسک برای نیازمندان، محرومان جامعه و همچنین بیمارستان‌های استان تولید و توزیع شد.

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد مازندران؛ احمد سعادت درباره این خبر اظهار کرد: مراکز نیکوکاری در مازندران همچنین ۱۰۰ هزار عدد گان و لباس بیمارستانی تهیه و توزیع کرده‌اند.

وی تصریح کرد: تهیه و توزیع ۱۶۰ هزار لیتر مواد ضدعفونی‌کننده بین خانواده‌های تحت حمایت و نیز برای ضدعفونی معابر سطح استان از دیگر اقدامات این ۱۰ مرکز نیکوکاری مازندران است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد مازندران خاطرنشان کرد : این نهاد در استان برنامه‌ها و اقدامات لازم برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا را با کمک و همراهی مردم نوعدوست، خیران و مراکز نیکوکاری انجام می‌دهد.

سعادت با تقدیر از همراهی و مشارکت مردم نوعدوست استان با کمیته امداد افزود: مازندرانی‌های نیکوکار و خیراندیش می‌توانند از طریق تلفن همراه با شماره گیری #۸*۰۱۱*۸۸۷۷*  یا شماره کارت ۶۰۳۷۶۹۱۹۹۰۰۳۶۱۵۴ کمک‌های خود به منظور پیشگیری از بیماری کرونا واریز کنند.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

درباره ی 3nd

مطلب پیشنهادی

ساماندهی بازار دستفروشان بندرعباس به قیمت “له‌شدن‌قشرضعیف” تمــام نشود

ایسنا/هرمزگان نماینده حوزه انتخابیه مرکزی هرمزگان در مجلس گفت: زمزمه جابجایی دستفروشان خــیابان طـــالقانی بندرعباس، دستفروشان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *