شنبه , 6 آذر 1400 - 10:35 بعد از ظهر

آخرین وضعیت مصدومیت قایقران ایران در المپیک/ مشکل ملایی رفع شد

آخرین وضعیت مصدومیت قایقران ایران در المپیک/ مشکل ملایی رفع شد

مربی تیم ملی قایقرانی روئینگ ایران آخرین وضعیت مصدومیت دست نازنین ملایی پاروزن کشورمان در المپیک توکیو را تشریح کرد و گفت: ملایی مشکلی ندارد و روز جمعه مسابقاتش را آغاز می‌کند.

 نازنین ملایی پاروزن روئینگ کشورمان قرار است روز جمعه اول مردادماه در مسابقه مقدماتی ماده دو هزار متر تک نفره سنگین وزن در بازی‌های المپیک توکیو شرکت کند. وی در اولین جلسه تمرین خود در توکیو از ناحیه دست احساس درد شدید کرده که پزشکان مستقر در کلینیک پزشکی کاروان ایران درمان‌های مقدماتی را برای وی شروع کردند.

افشین فرزام مربی تیم روئینگ ایران در گفتگو با خبرنگار مهر آخرین وضعیت ملایی را تشریح کرد و گفت: مشکل خاصی نیست و تنها یک گرفتگی ساعد پیش آمده است. این هم به دلیل این است که در روزهای آخر تمرین در ایران مرتباً در حال رکوردگیری بودیم و فشار زیادی در زمان کوتاه به وی آمد و این گرفتگی پیش آمد و ما هم بلافاصله راهی توکیو شدیم؛ آن هم در شرایطی که یکی دو روز در مسیر تهران تا توکیو بودیم و سفر طولانی بود.

وی افزود: ملایی در اولین جلسه تمرین احساس ناراحتی کرد که بلافاصله به مرکز پزشکی کاروان مراجعه کردیم و موضوع پیگیری شد. درمان‌های مقدماتی برای رفع گرفتگی انجام شده است. ملایی امروز چهارشنبه هم در صبح یک نوبت تمرین داشته است و در حال حاضر برای تمرین عصر نیز آماده می‌شویم.

مربی تیم روئینگ ایران در بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ خاطرنشان کرد: نگران این بودم که این آسیب دیدگی عارضه تنیس البو باشد که خوشبختانه رفع شد و تنها اسپاسم عضلانی بود.

وی ادامه داد: ما روز جمعه مسابقه داریم و ملایی قطعاً به مسابقه می‌رسد و مشکلی از این بابت نیست اما وی باید فشار زیادی در مسابقه اول بیاورد. بعد از مسابقه باید ببینیم این آسیب دیدگی خود را نشان داده و ادامه می‌دهد یا خیر. به هر حال ما پیگیر این مسئله هستیم تا برای مسابقات مشکلی پیش نیاید.

به گزارش خبرنگار مهر، سی و دومین دوره بازی‌های المپیک توکیو از اول تا هفدهم مردادماه در توکیو برگزار می‌شود. نازنین ملایی پاروزن رشته روئینگ ایران اولین ورزشکار کشورمان است که در روز اول مرداد در دور مقدماتی مسابقات قایقرانی روئینگ شرکت می‌کند.

منبع:خبرگزاری مهر

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

تیم ملی فوتبال با یک پله صعود در رده ۲۱ جهان

شاگردان دراگان اسکوچیچ با یک پله صعود توانستند در رده بیست و یک جهان قرار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *