دوشنبه , 8 آذر 1400 - 9:03 بعد از ظهر

آذربایجان غربی تا ۷ درجه سردتر می شود

آذربایجان غربی تا ۷ درجه سردتر می شود

ایسنا/آذربایجان غربی رئیس واحد پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: دمای استان ۷درجه کاهش می یابد.

مهدی صابری در گفت وگو با ایسنا افزود : هماهنگونه که الگوهای دمایی نشان می دهند روند کاهشی دمای استان از امشب ۱۹ فروردین شروع می شود و دمای استان بین ۵ تا ۷ درجه کاهش می یاید.

وی یاد آورشد: کاهش دما در تمامی مناطق استان به ویژه در مناطق شمال و ارتفاعات محسوس تر خواهد بود.

صابری بااشاره به اینکه سامانه بارشی که از آغاز هفته جاری وارد استان شده اغلب نقاط استان را دربرگرفته است، تصریح کرد: در ۲۴ساعت گذشته بیشترین بارندگی در ماکو با ۱۱میلی متر ثبت شده است.

رئیس واحد پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: تا اواخر وقت امروز وضعیت ناپایدار دراستان ادامه خواهد داشت و در اغلب مناطق به ویژه شمال استان شاهد رعد وبرق و رگبار باران خواهیم بود واز فردا از میزان ناپایداری ها کاسته می شود.

صابری درخصوص سردترین وگرم ترین شهرهای آذربایجان غربی در ۲۴ساعت گذشته نیز افزود: تکاب با۳درجه بالای صفر سردترین و مهاباد با ۲۱ درجه بالای صفر گرم ترین  شهر استان گزارش شد.

وی با اشاره به اینکه در۲۴ ساعت گذشته میزان بارندگی در ارومیه ۲میلی متر ثبت شده است، اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته دمای ارومیه در سردترین ساعات ۸درجه بالای صفر و در گرم ترین ساعت ۱۶ درجه بالای صفر گزارش شده است.

منبع:ایسنا

درباره ی 3nd

مطلب پیشنهادی

ساماندهی بازار دستفروشان بندرعباس به قیمت “له‌شدن‌قشرضعیف” تمــام نشود

ایسنا/هرمزگان نماینده حوزه انتخابیه مرکزی هرمزگان در مجلس گفت: زمزمه جابجایی دستفروشان خــیابان طـــالقانی بندرعباس، دستفروشان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *