شنبه , 6 آذر 1400 - 6:19 بعد از ظهر

آماده‌باش مناطق ٢٢ گانه شهرداری تهران در پی بارش گسترده باران

آماده‌باش مناطق ٢٢ گانه شهرداری تهران در پی بارش گسترده باران

مدیر کل امور خدمات شهری شهرداری تهران گفت: بارش گسترده باران که از ساعاتی پیش در پایتخت آغاز شده است و به دنبال آن تمامی نیروهای خدمات شهری و مدیران ارشد مناطق ٢٢گانه شهرداری تهران در آماده باش کامل هستند و و روددره‌ها و مسیل های شهر رصد می‌شوند.

به گزارش ایسنا اصغر عطایی به آخرین وضعیت معابر تهران در پی بارش گسترده باران اشاره کرد و گفت: بارش باران با این حجم از قبل پیش‌بینی شده بود. بر همین اساس آمادگی لازم در بین نیروهای خدمات شهری مناطق ۲۲ گانه تهران ایجاد شده است.

وی با بیان اینکه با توجه به پیش‌بینی‌های انجام شده تمامی مسیل‌ها و کانال‌های سطح شهر به صورت مستمر پاکسازی می‌شود، اظهارکرد: هم اکنون تمامی نیروهای خدمات شهری مناطق و مدیران ارشد شهرداری تهران در آماده باش کامل هستند و روددره‌ها و مسیل‌های شهر رصد می‌شوند.

عطایی با اشاره به آماده‌باش تمامی مناطق ٢٢ گانه شهرداری تهران و استفاده از تجهیزات و ماشین آلات مناسب گفت: براساس پیش‌بینی‌های سازمان هواشناسی بارش‌ها تا ٢۴ ساعته آینده به‌صورت مستمر ادامه خواهد داشت بنابراین همه عوامل در آمادگی بالایی قرار دارند و رصد مستمر هم در دستور کار است.

به گزارش شهرنوشت مدیر کل امور خدمات شهری شهرداری تهران تاکید کرد که تاکنون در هیچ یک از معابر اصلی شهر تهران مشکلی ناشی از آبگرفتگی گزارش نشده است.

منبع:ایسنا

درباره ی 3nd

مطلب پیشنهادی

ساماندهی بازار دستفروشان بندرعباس به قیمت “له‌شدن‌قشرضعیف” تمــام نشود

ایسنا/هرمزگان نماینده حوزه انتخابیه مرکزی هرمزگان در مجلس گفت: زمزمه جابجایی دستفروشان خــیابان طـــالقانی بندرعباس، دستفروشان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *