دوشنبه , 11 مرداد 1400 - 8:08 قبل از ظهر

اجرای طرح استعدادیابی در ۶ رشته ورزشی در زنجان

اجرای طرح استعدادیابی در ۶ رشته ورزشی در زنجان

زنجان-رئیس هیئت انجمن‌های ورزشی استان زنجان از اجرای طرح استعدادیابی در ۶ رشته ورزشی در زنجان خبر داد.

جعفر رمضانی با اشاره به برنامه‌های هیئت انجمن‌های ورزشی استان در ایام کرونا گفت: متاسفانه امسال در شرایط ویژه بیماری کرونا شاهد بودیم که اکثر رشته‌های ورزشی بصورت تعطیل و نیمه تعطیل بودند اما با همین شرایط هیئت انجمن‌های ورزشی استان زنجان مسابقات و برنامه‌های متنوعی را اجرایی کرد.

رئیس هیئت انجمن‌های ورزشی استان زنجان از برگزاری مسابقات مجازی به علت محدودیت‌های شیوع ویروس کرونا اشاره کرد و افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا و عدم امکان انجام ورزش همگانی مسابقات ورزشی مجازی با همکاری سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان، هیئت انجمن‌های ورزشی و اداره کل ورزش و جوانان اجرایی شد.

وی با اشاره به اینکه طرح دیگری با هدف استعدادیابی در ۶ رشته ورزشی از اول تیرماه در حال اجراست، گفت: این استعدادیابی در رشته‌های راگبی، سپک تاک را، موی تای، فلوربال، پارکور و دارت انجام می‌شود.

رئیس هیئت انجمن‌های ورزشی استان زنجان هدف از استعدادیابی در این رشته‌های ورزشی را پرورش کودکان و نوجوانان با استعداد در رشته‌های ورزشی مختلف عنوان کرد و گفت: این استعدادیابی در رده سنی بالای ۶ سال انجام می‌شوذو

رمضانی تاکید کرد: استعدادها و ورزشکاران بی شماری در سطح این استان فعالیت دارند که هیات‌ها ورزشی می‌توانند سهم بزرگی در جهت استعدادیابی و رونق ورزش این استان داشته باشند.

وی تصریح کرد: برای پیشبرد اهداف و برنامه‌های ورزشی باید فعالیت‌ها به صورت برنامه ریزی شده و هدفمند باشد و همه باید در جهت رشد و شکوفایی ورزش این استان در مسیر درست حرکت کنند.

منبع:خبرگزاری مهر

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

فراخوان افراد بالای ۶۰ سال به مراکز واکسیناسیون در استان مرکزی

اراک- رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: تمامی افراد ۶۰ سال به بالا که تاکنون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *