کد خبر : 208988
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۲ - ۲:۳۷
-

اخذ رتبه‌بندی پیمانکاران در سریعترین زمان ممکن

اخذ رتبه‌بندی پیمانکاران در سریعترین زمان ممکن

پس از ثبت شرکت یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین گام‌ها برای برعهده گرفتن پروژه‌های مختلف که بخشی از بودجه آن‌ها توسط شرکت‌های دولتی تقبل می‌گردد؛ عملیات رتبه‌بندی پیمانکاران است. برای آشنایی دقیق با مفهوم رتبه‌بندی پیمانکاران، کاربرد و فواید آن، نحوه دریافت، اعتبار رتبه، مدارک لازم برای اخذ آن و سایر موضوعات و شرایطی که

پس از ثبت شرکت یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین گام‌ها برای برعهده گرفتن پروژه‌های مختلف که بخشی از بودجه آن‌ها توسط شرکت‌های دولتی تقبل می‌گردد؛ عملیات رتبه‌بندی پیمانکاران است. برای آشنایی دقیق با مفهوم رتبه‌بندی پیمانکاران، کاربرد و فواید آن، نحوه دریافت، اعتبار رتبه، مدارک لازم برای اخذ آن و سایر موضوعات و شرایطی که بایستی راجع به این طرح قبل از شروع داشته باشید؛ همراه ما بمانید. به کمک موسسه ثبتی رتبه در زمانی کوتاه نیاز خود را نسبت به دریافت گرید‌های مختلف تامین نمایید.

پیمانکار کیست؟شرکت پیمانکاری چیست؟

قبل از بررسی انواع رتبه‌‌های پیمانکاران ابتدا باید بدانیم که اصلا پیمانکار کیست و به چه شرکتی؛ شرکت پیمانکاری گفته می‌شود؟

در پاسخ به جواب این دو سوال بایستی بگوئیم که شرکت پیمانکاری به یک شرکت حقیقی یا حقوقی گفته می‌شود که می‌تواند در زمینه‌های مختلفی بسته به رتبه‌بندی پیمانکاران فعالیت داشته باشد و به افراد مختلف در انجام پروژه آن‌ها از لحاظ دانش فنی، تهیه ابزار، بودجه و غیره کمک نماید. بنابراین؛ پیمانکاران اغلب در رشته‌های فنی تقسیم‌بندی می‌گردند. در گام اول، یعنی ثبت شرکت بایستی متناسب با حیطه تخصصی شرکت پیمانکاری؛ زیرشاخه مناسبی انتخاب گردد.

رتبه‌بندی پیمانکاران چیست؟

رتبه‌‌های پیمانکاران توسط بخش راهبردی و معاونت نهاد ریاست جمهوری انجام می‌گیرد که شرکت‌ها می‌توانند متناسب با فعالیت تخصصی در یکی از شاخه‌های زیر و با در اختیار داشتن یکسری مدارک و داشتن یکسری شرایط خاص، رتبه‌بندی پیمانکاران را دریافت نمایند.

چرا رتبه‌بندی پیمانکاران انجام می‌گیرد؟

رتبه‌بندی شرکت‌ها به طور کلی در دو سطح پیمانکاری و مشاوره انجام می‌گیرد که در این مقاله تنها به بررسی رتبه‌بندی پیمانکاران خواهیم پرداخت. سریع‌ترین روش برای دریافت آن مراجعه آنلاین و دریافت مشاوره از مشاورین برتر موسسه ثبتی رتبه است.

رتبه‌بندی به این خاطر انجام می‌گیرد که به هر شرکت از لحاظ سطح تخصص، دانش فنی افراد حاضر در مجموعه، تجهیزات موجود در آن و بودجه یک رتبه تعلق گیرد تا افراد حقیقی یا حقوقی برای انجام پروژه‌های خود بتوانند بسته به این رتبه؛ شرکت مورد نظر خود را بیابند. بدون شک هر چه این رتبه بالاتر باشد؛ اعتبار بیشتری برای یک شرکت تلقی می‌گردد. برای آشنایی با شرایط دریافت رتبه‌بندی پیمانکاران می‌توانید با شماره‌های موجود در وب‌سایت موسسه ثبتی رتبه تماس بگیرید.

رتبه‌بندی پیمانکاران در سایت موسسه ثبتی رتبه

در وب‌سایت حقوقی موسسه ثبتی رتبه شما عزیزان می‌توانید با همراهی مشاورین مجرب ما در اسرع وقت و کوتاه‌ترین زمان ممکن اقدام به شرکت در طرح رتبه‌بندی پیمانکاران نمایید و شرکت خود را در معرض دید کارفرمایان و افراد بیشتری قرار دهید.

سطوح رتبه‌بندی پیمانکاران

تمامی شرکت‌های مختلف پیمانکاری مانند شرکت پیمانکاری کشاورزی، شرکت آب و غیره می‌توانند یکی از درجه‌های یک تا پنج را اخذ نمایند. لازم است بگوییم درجه یک به عنوان بهترین درجه و در صدر درجه‌ها قرار دارد که البته به معنی بی‌ارزش شناخته‌شدن درجه‌های دیگر نیست! به طور کلی؛ رتبه‌بندی پیمانکاران برای شرکت‌ها به آن‌ها کمک می‌کنند تا در مناقصات مختلف داخلی و خارجی شرکت نمایند و بسته به میزان تخصص، حیطه کار، بودجه‌ای که در اختیار دارند و غیره بتوانند پروژه‌های بیشتری را از آن خود کنند.

آیا رتبه‌بندی پیمانکاران تنها یک‌بار انجام می‌گیرد؟

اگر در گام اول و با اختیار داشتن مدارک توانسته‌اید رتبه پنج را دریافت نمایید؛ اصلا و ابدا نگران نباشید! زیرا که این گرید ثابت نیست و شما عزیزان می‌توانید با پایان زمان اعتبار این گرید و در اختیار داشتن یکسری مدارک از قبیل تمامی امتیازاتی که در ۱۵ سال اخیر کسب نموده‌اید، مجدد نسبت به تمدید و یا ارتقا رتبه خود در سیستم رتبه‌بندی پیمانکاران اقدام نمایید.

انجام این کار به صورت تنهایی کاری بسیار سخت است و بی شک همراهی یک فرد متخصص در کنار شما باعث می‌گردد تا بتوانید با سرعت بیشتر و آگاهی بالاتر مدرک مورد نیاز خود را دریافت نمایید. همین حالا برای دریافت گرید پیمانکاری از موسسه ثبتی رتبه کمک بگیرید.

مدارک لازم برای شرکت در طرح رتبه‌بندی پیمانکاران

برای دریافت رتبه مربوط به پیمانکاری داشتن مدارک زیرضروری است:

نکته: البته لازم به ذکر است که این مدارک اولیه برای دریافت پایین‌ترین رتبه‌بندی پیمانکاران یعنی رتبه پنج می‌باشد. برای ارتقا هر رتبه بایستی امتیازات لازم کسب نموده و اسامی و لیست پروژه‌های انجام گرفته توسط شرکت و غیره را همراه داشته باشید.

  • اصل و کپی تمام مدارک شرکت شامل صورت جلسه‌ها، توافقنامه‌ها، برگه ثبت آخرین آگهی شرکت در روزنامه کثیرالانتشار، اساس نامه که بایستی در سیستم‌های مربوطه به صورت قانونی ثبت گردیده باشند.
  • اصل و کپی برابر اصل مدارک شناسایی، کارت ملی، کارت پایان خدمت یا معافیت، شناسنامه و هم‌چنین کارت ملی تک تک اعضای هیئت‌مدیره

نکته: همان طور که می‌دانید برای شرکت در رتبه‌بندی پیمانکاران در هر شرکت، بایستی حداقل یک فرد به عنوان مشاور و امتیاز‌آور حضور داشته باشد. مدارک این فرد از قبیل مدرک تحصیلی، سابقه فعالیت در شرکت‌های رتبه‌دار، سابقه بیمه و دیگر اطلاعات او نیز بایستی در مدارک وجود داشته باشد.

  • کپی تمامی فاکتور‌های رسمی صادر‌شده
  • اظهارنامه مالیاتی به صورت اصل و کپی

در صورتی که شما برای بار دوم یا چندم قصد دریافت گرید رتبه‌بندی پیمانکاران را داشته باشید؛ حتما بایستی اصل گواهینامه قبلی، امتیازات جدید کسب نموده و هرگونه تغییر در اطلاعات اولیه ثبت شده را مجدد همراه داشته باشید.

برای اخذ سریع گرید پیمانکاران به سایت موسسه ثبتی رتبه مراجعه نمایید تا همکاران ما اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

سایت موسسه ثبتی رتبه ارائه دهنده چه خدماتی در این زمینه است؟

سال‌ها تجربه تخصصی برترین مشاورین موجود در سایت موسسه ثبتی رتبه باعث شده است تا بسیاری از شرکت‌های مختلف بتوانند از طریق ما در سریع‌ترین زمان ممکن اقدام به شرکت در رتبه‌بندی پیمانکاران نمایند.

از طریق موسسه ثبتی رتبه شما می‌توانید کلیه خدمات مختلف مانند ثبت شرکت، تغییرات شرکت، رتبه‌بندی، رتبه مدیریت طرح، رتبه طرح و ساخت، طرح صنعتی، ثبت اختراع، جواز کسب، نشان جغرافیایی، کارت بازرگانی، دریافت مشاوره و غیره را انجام دهید. همین حالا برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با اخذ رتبه‌بندی پیمانکاران با ما تماس حاصل فرمایید و در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با خیالی راحت نیاز خود را رفع کنید.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 1 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

سلفون opp

دفتر مشق

اجاره خودرو لاکچری در دبی

اوه فیلم

خرید ورق رنگی گالوانیزه

کانکس ویلایی

خرید تتر

ساک دستی پارچه ای

اسرارالشفاء

جعبه هاردباکس

طراحی سایت فروشگاهی

لوله پلیکا

خرید سنگ قبر

post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post