چهارشنبه , 13 مرداد 1400 - 10:14 قبل از ظهر

استفاده مطلوب از پتانسیل‌های این نهاد می‌تواند بسترساز رونق تولید و توسعه شود

استفاده مطلوب از پتانسیل‌های این نهاد می‌تواند بسترساز رونق تولید و توسعه شود

 سرپرست جهاد دانشگاهی لرستان گفت: استفاده مطلوب از پتانسیل‌های این نهاد می‌تواند بسترساز رونق تولید و توسعه استان شود.

دکتر امین سلاحورزیان در دیدار با مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در لرستان با اشاره به ظرفیت‌های مختلف جهاد دانشگاهی در کشور و خصوصا استان بیان کرد: استفاده مطلوب از پتانسیل‌های این نهاد انقلابی می‌تواند بسترساز رونق تولید و توسعه استان شود.

وی خاطرنشان کرد: جهاد دانشگاهی در استان‌های مختلف کشور پروژه‌های کلانی را آغاز کرده و از جمله آنها می‌توان به طرح توسعه مشاغل خانگی اشاره کرد که لرستان یکی از استان‌های برتر در زمینه اجرای آن است.

سلاحورزیان خاطرنشان کرد: ما با آموزش متقاضیان و برقراری ارتباط آنان با کارآفرینان موفق و پیشرانان، اتصال به بازار این افراد را فراهم و رصد می‌کنیم.

سرپرست جهاد دانشگاهی لرستان، تشخیص و درمان ناباروری را به‌عنوان یکی از اهداف این نهاد در استان برشمرد و گفت: در این راستا با راه‌اندازی مرکز درمان ناباروری سعی در کاهش زمان و هزینه‌های درمان زوج‌های لرستانی داشته‌ایم و هم‌اکنون این مرکز در حال خدمات‌دهی است به طوری‌که از استان‌های همجوار نیز برای مداوا در این مکان حضور می‌یابند.

وی با اشاره به سابقه پژوهشی جهاد دانشگاهی در لرستان و اعلام آمادگی جهت همکاری هر چه بیشتر با ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) بیان کرد: جهاد دانشگاهی توانسته نقش موثری در پیشبرد اهداف علمی کشور ایفا کند و هر زمان مشکلی وجود داشته با استفاده از نیروهای جوان، متخصص و متعهد و کار کارشناسی و مطالعه شده در راستای رفع آن تلاش کرده است.

منبع: ایسنا

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

شیر مادر؛ شیره شفابخش

   با شیردهی اولین رابطه جسمی و عاطفی مادر و کودک شروع می‌شود، ارتباط دوطرفه‌ای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *