کد خبر : 180989
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۳
-

اعلام نفرات برتر مسابقه کتابخوانی مبانی قرآنی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در باشت

اعلام نفرات برتر مسابقه کتابخوانی مبانی قرآنی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در باشت

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان باشت از اعلام نفرات برتر مسابقه کتابخوانی استانی مبانی قرآنی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در این شهرستان خبر داد. “سید علی حسینی” در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، افزود: مسابقه کتابخوانی گام دوم بیانیه انقلاب اسلامی با تکیه بر کتاب مفاهیم قرآنی گام دوم

اعلام نفرات برتر مسابقه کتابخوانی مبانی قرآنی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در باشت

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان باشت از اعلام نفرات برتر مسابقه کتابخوانی استانی مبانی قرآنی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در این شهرستان خبر داد.

“سید علی حسینی” در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، افزود: مسابقه کتابخوانی گام دوم بیانیه انقلاب اسلامی با تکیه بر کتاب مفاهیم قرآنی گام دوم انقلاب اسلامی تالیف حجت الاسلام والمسلمین محسن قرائتی در گستره ی کشوری در باشت برگزار شد.
وی تصریح کرد: هددف از اجرای این برنامه، گرامیداشت ایام الله پیروزی انقلاب اسلامی، تبیین گام دوم انقلاب اسلامی، معرفی هرچه بهتر آن به جامعه، ترویج فرهنگ کتابخوانی و افزایش سرانه مطالع در کشور است.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان باشت اظهار کرد: این برنامه از سری برنامه های ویژه بزرگداشت دهه ی فجر در گستره استانی بود که به دلیل انتشار خبر آن در سطح کشور و استقبال سراسری از آن و به جهت تکریم شرکت کنندگان در گستره ملی برگزار شد.
حسینی تاکید کرد: ۳۶۷ نفر در این مسابقه شرکت کردند که به قید قرعه به ۴۰ نفر از برندگان مسابقه جوایزی اهدا می شود.
وی بیان کرد: در این مسابقه فرهنگی و کتابخوانی از “تهران، سودابه مجیدی” از استان “همدان، حشمت الله مسیب زاده” از استان “فارس، طاهره عبدلی” از “اصفهان، خدیجه بیگم حسینی” از استان “قزوین، کیانوش سیاه پوش” از” مشهد، نسرین الوندی”یزد، محمد حسن حکمتیان “خوزستان، سیده فاطمه پورحیدری” از بروجرد، نشاط نخجوانی” و از گلستان
زهرا قزل به عنوان نفرات برتر استان ها انتخاب شدند.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان باشت بیان کرد: همچنین سروش درست، موسی خرمی اصل، بنت الهدی احمدی، صغری ایزدان و محمد پور اسماعیل از یاسوج راحله جباری جبر، حاجیه تقی زاده فانید از دهدشت، امیرحسین درخشانی، کبری طالبی از گچساران، فاطمه شکیبا، عصمت طلوعی، فریبا دانا و محمدعلی دوست اقدام از بهمئی، سیده الهام موسوی، فرشته ناصری، حمید موسایی، صدیقه امیری، قامت الله صداقت، ژاله جمشیدیان، عبدالحسین کوثری از شهرستان دنا ، سید داود عنایی، جهان آفرین گرامی، حوا دارسنج، زهرا حسینی، نرگس خاتم، محمد شریفی، نواب عبدالخانی، مهرشاد افشین نزاد، سید سعید خادمی، شهاب سبزعلی از شهرستان باشت نفرات برگزیده استانی اعلام شدند.
انتهای پیام

منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

درمان بواسیر با لیزر

لوله پلیکا

دندانپزشکی آیریک

دومان سهند