چهارشنبه , 10 آذر 1400 - 11:03 بعد از ظهر

امکانات بیمارستان امام خمینی (ره) دهدشت جوابگوی نیاز مردم نیست

امکانات بیمارستان امام خمینی (ره) دهدشت جوابگوی نیاز مردم نیست

 فرماندار شهرستان کهگیلویه گفت: فرماندار شهرستان کهگیلویه گفت: امکانات بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت، مرکز این شهرستان جوابگوی نیاز مردم نیست.

دارا کریمی نژاد در نشست ستاد مقابله با کرونا در دهدشت با بیان اینکه امکانات بیمارستان امام خمینی (ره) دهدشت جوابگوی بیماران نیست اظهار کرد: مشکلات ناشی از توزیع ناعادلانه در این بیمارستان روز به روز برای همگان واضح‌تر می‌شود.

وی ضمن ابراز گلایه از دانشگاه علوم پزشکی گفت: امکانات سرمایشی بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت در سطح دهه ۶۰ است، آقای یزدان‌پناه سری به این بیمارستان بزنید ببیند اینجا چه خبر است؟ آیا باید با پنکه به جنگ کرونا برویم؟.

فرماندار شهرستان کهگیلویه ظلم در حق مردم این شهرستان را بیش اندازه عنوان کرد و افزود: امیدواریم وضعیت غیر قابل تحمل کهگیلویه را آقای یزدان‌پناه (رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج)و وزارت بهداشت ببینند و برای رفع آن ورود کنند.

کریمی‌نژاد با بیان اینکه تب گرما در دهدشت بالاست و کادر درمان به سختی این شرایط را تحمل می‌کنند خواستار رفع اورژانسی سیستم سرمایشی بیمارستان امام خمینی(ره) شد.

به گزارش ایسنا، وی بیان کرد: ۱۱میلیاردی که مرتب وعده می‌دهند احتمالا در این دولت تزریق نمی‌شود اگر هم برسد با توجه به تقسیم بندی بین بیمارستان‌ها مبلغ ناچیزی به دهدشت خواهد رسید.

منبع: ایسنا

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

استاندار گلستان: کشاورزان خسارت دیده حمایت می شوند

  استاندار گلستان با اشاره به وضعیت بارندگی و مشکلات ناشی از کرونا در جامعه، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *